Müzik

İstanbul Yeditepe Konserleriyle ilgili o haberlere Serdar Ortaç’tan itiraz geldi

Cumhurbaşkanlığı, koronavirüs ile mücadele kapsamında alınan tedbirler nedeniyle evde kalmak zorunda olunan dönemde başlattığı konser etkinlikleriyle ilgili medyada çıkan maliyetle ilgili ilk tepki ünlü popçu Serdar Ortaç’tan geldi.

Konserlerde yer alan sanatçılara 30 milyon lira ödendiğini dair çıkan haberler özellikle muhalif medya organlarında dile getirildi. Serdar Ortaç, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile çıkan haberlere tepkisini dile getirerek öne sürülen bedelin uydurma ve gerçeği yansıtmadığını dile getirdi.

Ortaç, şu ifadeleri kullandı:

“İstanbul Yeditepe Konserleri’nde uydurma bedeller ücretler ortaya atıp müziği susturmaya çalışmak sanata yapılmaya çalışılan büyük bir düşmanlıktır. Cumhurbaşkanlığımıza sanatın yanında durduğu için saygı ve sevgilerimizi iletiyoruz.”…Ortaç’ın paylaşımında “müziksusmayacak” etiketini de kullanması dikkatlerden kaçmadı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

#istanbulyeditepekonserleri #müziksusmasın @iletisim @tcbestepe

Serdar Ortaç (@serdarsortac)’in paylaştığı bir gönderi ()

8 Haziran’da başlayan konserler bir ay boyunca her gün gerçekleştirilecek.

Öte yandan İstanbul Yeditepe Konserleri’nde bugün Ümit Besen, Cengiz Kurtoğlu ve Arif Susam sahne alacak. Yeditepe Konserleri saat kaçta, hangi kanalda? İşte Ümit Besen, Cengiz Kurtoğlu ve Arif Susam konseri ile ilgili merak edilenler…

Ümit Besen, Cengiz Kurtoğlu ve Arif Susam konseri ne zaman ve nereden izlenecek? İşte  Yeditepe Konserleri ile ilgili detaylar…
Konser, bu akşam 21’den itibaren Star TV’den yayınlanacak.
Cumhurbaşkanlığı, yeni tip koronavirüs ile mücadele kapsamında alınan tedbirler nedeniyle evde kalmak zorunda olunan dönemde başlattığı konser etkinliklerine, normalleşme sürecinde de devam ediyor. İstanbul Boğazı’nın yanı başındaki Kuruçeşme’de gerçekleştirilecek “İstanbul Yeditepe Konserleri”nin ilk programı belli oldu.
İstanbul Yeditepe Konserleri’nin ilk 10 günlük programı şöyle:
8 Haziran: Ajda Pekkan
9 Haziran: Sibel Can
10 Haziran: Demet Akalın, Alişan
11 Haziran: Funda Arar, Hakan Peker
12 Haziran: Işın Karaca, Coşkun Sabah
13 Haziran: Ümit Besen, Cengiz Kurtoğlu, Arif Susam
14 Haziran: Serdar Ortaç, Sinan Akçıl
15 Haziran: Muazzez Ersoy, Zekai Tunca
16 Haziran: Özhan Eren, Orhan Hakalmaz, Ceyhun Çelikten
17 Haziran: Ebru Yaşar, Bülent Serttaş
İstanbul Yeditepe Konserleri’nin takip eden konser programı ilerleyen günlerde açıklanacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu