Magazin

İstanbul’a gelen Amanda Cerny’in “The Yenge” paylaşımı beğeni yağmuruna tutuldu

ABD’li sosyal medya fenomeni Amanda Cerny Türkiye’de. İstanbul’a gelir gelmez soluğu boğazda alan Cerny’nin Türk bayrağı ile verdiği poz sosyal medyayı salladı.
Twitter’dan Yozgatlı bir gence cevap vermesiyle sosyal medyada ‘The Yenge’ olarak anılmaya başlayan ABD’li Amanda Cerny, bir markanın yüzü olarak anlaşma yaptığı anlaşma için İstanbul’a geldi.

CERNY’NİN PAYLAŞTIĞI FOTOĞRAF BEĞENİ YAĞMURUNA TUTULDU

Daha önce Türk bayrağı ile pozlar veren, terör saldırı sonrası takipçilerinden dua etmelerini de istemesiyle gündeme gelen 27 yaşındaki yıldız, soluğu arkadaşıyla boğazda aldı.

Cerny, vapur gezisinden bir fotoğraf paylaştı ve “The YENGE is home” notunu yazdı. Bu fotoğrafın 1 milyonun üzerinde beğeni alması dikkatlerden kaçmadı.

blank

Amanda Cerny’nin Instagram’da yaklaşık 23 milyon takipçisi bulunuyor.

Cerney, İstanbul’da organize edilen davetin özel konuğuydu. Cerny, davette hem medyanın hem de ünlü isimlerin yakın markajındaydı. Pek çok ünlü Instagram hesabından Cerny’li paylaşımlarda bulunmayı ihmal etmediler.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu