ManşetMüzik

İSTANBUL’DAN JUSTİN TİMBERLAKE GEÇTİ

Justin Timberlake Avea Sponsorluğnd, BKM ve Map Organizasyonu ile 20/20 Experience Turnesi’nin 64. Konserini İstanbul’da verdi.

Justin Timberlake hayranları gündüz saatlerinden itibaren İtü Arena’nın kapısında uzun kuyruklar oluşturdu. Saat 17.00’de kapı açıldığı anda sahne önüne doğru çığlık çığlığa koşan kalabalık, İTÜ Stadyumu’nu çok kısa bir sürede doldurdu.timbelake-konser-5

Turnesine 31 Ekim 2013 tarihinde start veren Timberlake, Türk hayranlarıyla ilk kez buluştu! Timberlake yaklaşık 2 saat sahnede kaldı. Yakışıklı şarkıcı konserine ‘Tennessee Kids’, ‘Pusher Love’ ve ‘Rock Your Body’ şarkılarıyla başladı. Timberlake konserde çok sevilen şarkıları, ‘Rock Your Body’, ‘Cry me a River’, ‘Love Stoned’u da seslendirdi, İTÜ Stadyumu pek çok şarkıda, yaklaşık 40 000 kişilik bir koroya dönüştü. Konser boyunca; sahne üzerinde Timberlake’e 28 kişiden oluşan dansçılar ve orkestra ekibi eşlik etti.

timbelake-konser-6

Konserden 2 gün önce eşiyle İstanbul’a gelen yakışıklı şarkıcı, Boğaz Turu yaptı ve Tarihi Yarımada’yı da ziyaret etti. İstanbul konserini, Türkiye’nin dört bir yanından gelen Timberlake hayranlarının yanısıra, çevre ülkelerden gelen seyirciler de izledi.

Türkiye’ye 100 kişilik bir ekiple gelen Timberlake, hem şarkılarıyla hem dans şovlarıyla izleyenleri kendine hayran bıraktı.Justin Timberlake, izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

JUSTIN TIMBERLAKE SOMA’YI UNUTMADI!
Konser sırasında Soma Faciası’nda hayatını kaybedenler için “Until The End of Time” şarkısını seslendiren Timberlake “Bu şarkı Soma’da hayatını kaybedenler için.” diyerek tüm dinleyenlere duygusal anlar yaşattı.

timberlake-konser1
JT Konserinde, Soma’da yapılacak okula yardım toplamak amacıyla “Çocuklar Gülsün Diye” Standı kuruldu. Gecenin sonunda BKM ve MAP’in de katkısı ile 50 000 TL bağış gerçekleştirildi.

Konsere sanat ve medya dünyasının da ilgisi büyük oldu. Tolga Çevik, eşi Özge, çocukları Tan ve Tuna ile gelirken, Ayşe Özyılmazel, sevgilisi yönetmen Ketche ile geldi. Işın Karaca, Tuba Ünsal, Mustafa Erdoğan, Ayşe Tolga, Murat Cemcir, Büşra Pekin, Burcu Gönder, Onur Buldu, Ayşegül Akdemir, Fettah Can ve sevgilisi Cansu, Farah Zeynep Abdullahi, Gülhan Tekin, Nihat Odabaşı, Özge Borak, Ali Sunal, Pınar Aylin, Ömür Gedik & Ferhat Göçer, Geveze ve Önder Bekensir gibi isimlerde konseri izleyenler arasındaydı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu