Yerli Dizi

İstanbullu Gelin’in setinden dizinin sevenlerini üzecek haber

Star TV’nin sevilen dizisi için final vakti gelip çattı…Star TV’de yaklaşık üç sezondur yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinin setinden flaş bir haber geldi. İstanbullu Gelin, senaryodaki tıkanıklık  gerekçesiyle erken final yapıyor. Aslı Enver ve Özcan Deniz’in başrolünde olduğu İstanbullu Gelin, son yapılan açıklamayla dizinin müdavimlerini üzeceğe benziyor.

DİZİNİN YAPIMCISI DA İDDİALARI DOĞRULADI

Star TV ekranlarında yaklaşık 3 sezondur devam eden başarılı dizi İstanbullu Gelin’in erken final yapacağı söylentisi sosyal medyada olay olunca yapımcı iddiaları doğruladı ve final tarihi açıkladı.

DİZİ YURT DIŞINDA BÜYÜK BEĞENİ TOPLUYOR

Geleneksel Boran Ailesi ile İstanbullu Süreyya’nın aşk dolu hayatını konu alan dizi maalesef erken final yapacak. Başrollerinde Aslı Enver, Özcan Deniz gibi oyuncuların olduğu dizi yurtdışında da büyük beğeni topluyor.

31 MAYIS’TA FİNAL YAPACAK

Her hafta büyük bir sabırsızlıkla beklenen dizi İstanbullu Gelin 31 Mayıs 2019’da yayınlanacak final bölümüle ekranlara veda edecek.

SENARYO TIKANDI

Dizinin neden erken final yapacağı ise özellikle seyirciler tarafından merak konusu olmuştu. Yapılan açıklamaya göre diziye yeni ve etkili konular bulunamadı, senaryo tıkandı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu