Reklam

İSTANBUL’UN ŞİMDİLERDE EN ÜNLÜ KONUĞU KOBE BRYANT

kobe-THY

THY’nin Kobe Bryant’lı reklamı İstanbul’da çekilecek
THY’nin küresel marka tanıtım elçisi Kobe Bryant yeni reklam filmini İstanbul’da çekecek.
Türk Hava Yolları’nın (THY) marka elçisi, Los Angeles Lakers oyuncusu ünlü basketbolcu Kobe Bryant, İstanbul’a geliyor. Ünlü basketçinin İstanbul’a gelişi nedeniyle yarın saat 10.00’da Kobe Bryant’ın da katılımıyla basın toplantısı gerçekleştirilecek. Los Angeles Lakers’ın dünyaca ünlü basketbolcusu Kobe Bryant’ın THY’nin yeni reklam filminin çekimlerinde oynamak için İstanbul’a geleceği öğrenildi.

Kolay bilet
THY, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’nin (TÜRSAB) desteğiyle yeni bir uygulamayı hayata geçiriyor. Yeni uygulamayla birlikte tüm TÜRSAB acentelerine Türk Hava Yolları’nın web sitesi üzerinden çok daha hızlı ve kolay şekilde bilet satış imkanı sağlanacak. THY’den konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, “Acentelerin sadece iç hat bileti kesebileceği bu sistemde acenteler, uçuş sorgulama, görüntüleme, rezervasyon oluşturma, rezervasyon biletleme, rezervasyon iptal işlemi, bilet iadesi iptal işlemleri ve tarih parkur değiştirme (Reissue) yapabilecek. Ceza gerektiren işlemler iseeskiden olduğu gibi sadece Türk Hava Yolları ofislerince yapılabilecek” denildi.

Medyaloji.net

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu