Magazin

İşte Aleyna Tilki’nin servet değerinde kiraladığı ev

Son dönemlerin popüler ve sansasyonel şarkıcısı Aleyna Tilki dil eğitimi için gittiği Amerika’da aylık 42 bin TL’ye villa kiraladı.

Yaklaşık 2 ay önce yabancı dil öğrenmek için Los Angeles’a giden genç şarkıcı, 1 oda 1 salon evi küçük bulunca servet değerinde bir villa kiraladı. İlk evi okula yürüme mesafesinde olan ancak kendisine dar gelen Aleyna Tilki’nin yeni evinin  İrvine bölgesinde göl kenarında bir villa olduğu ve haftalık 10 bin (aylık 42 bin) Liraya denk gelen bir kira gideri olduğu iddia ediliyor.

blank

Saklambaç’ta yer alan habere göre; North Lake isimli göl kıyısında gönlüne göre bir villa bulan şarkıcı, hemen yeni evine taşındı. Haftalık kirası 2 bin 800 dolar (yaklaşık 10 bin 500 TL) olan 3 oda 1 salon villaya hayran kalan Aleyna, önceki gün yeni mahallesinden de Instagram’da paylaşım yaptı. Ayrıca Aleyna Tilki, Los Angeles’ta Mert Mustafa Koç dondurma yerken Türk hayranı tarafından fotoğraflanmıştı. İkilinin bu fotoğrafı sosyal medyada aşk yaşıyorlar dedikodusunun çıkmasına neden olmuştu. Ancak Mert Mustafa Koç, yaptığı açıklamada sadece arkadaş olduklarını, karşılaşıp sohbet ettiklerini söyledi. Aleyna Tilki de iddiayı yalanlamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu