MagazinMedya

İşte, Angelina Jolie ve Brad Pitt’in öz kızlarının cinsiyet değiştirme sebebi

Ünlü yıldızlar Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftinin ilk biyolojik çocuğu Shiloh cinsiyet değiştiriyor. 11 yaşındaki kız çocuğu Shiloh neden cinsiyet değiştirmek istiyor? Angelina ve Brad bu karara nasıl tepki gösteriyor?

İspanyol Exitoina sitesinin iddiasına göre 11 yaşındaki Shiloh cinsiyet değiştirme sürecine girdi ve tedaviye başlandı. Shiloha ilk etapta hormon verileceği iddia edildi.

Shiloh 4 yaşına kadar normal bir kız çocuğuydu

4 yaşından beri saçlarını kısacık kestirten, erkek gibi giyinen ve kendisine John diye hitap edilmesini isteyen Shiloh tamamen erkek olma Sitedeki habere göre; Shiloh’nun anne ve babasının da küçük kızın bu isteğine saygı duydukları ve onayladıkları belirtildi.

Shiloh Jolie Pitt ile ilgili olarak Jolie ve Pitt çifti çeşitli röportajlarında kızları hakkında “Shiloh kendisine John adıyla hitap edilmesini istiyor. Erkek çocuğu kıyafetleri giyiyor ve saçlarını da kısacık kestiriyor. Biz de onun bu isteklerine saygı gösteriyoruz” şeklinde konuşmuştu.

Angelina Jolie’nin kendi eliyle kızını erkekleştirdiği iddia ediliyor.

İlk doğduğu andan beri babası Brad Pitt’e olan benzerliğiyle şaşırtan Shiloh kendini erkek olarak hissettiği için cinsiyet değiştirmek istiyor. Birçok çevre ise küçük yaştan beri kızını erkek gibi giydiren Jolie’nin kendi eliyle Shiloh’u erkekleştirdiğini iddia ediyor.

Shiloh görüntüsüyle adeta bir erkek oldu

Yaklaşık iki sene önce Brad Pitt, bir televizyonda konuşurken kızından bahsetmiş, Shiloh adı yerine ‘John’ ismiyle ona seslenmeye başladıklarını belirtmişti. Jolie ise kızının sürekli erkek gibi davrandığını, erkek gibi olmak istediğini söylemişlerdi.

Shiloh’un son halleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu