Televizyon

İşte ‘Anne’ dizisindeki küçük Beren’in gerçek annesi…

Yakın zamanda Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Anne dizisinde performansıyla isminden sıkça bahsettiren minik oyuncunun gerçek annesi izleyiciler tarafından merak konusu olmuştu. İşte ‘Anne’ dizisindeki Beren’in gerçek annesi…

Anne dizisiyle birlikte son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri şüphesiz ki minik oyuncu Beren Gökyıldız oldu. Dizide Cansu Dere’nin kızını canlandıran Beren Gökyıldız’ın gerçek annesinin adı Mine Gökyıldız. Anne – kız sosyal medyada sık sık sevgi dolu fotoğraflar paylaşıyor.

beren-gokyildiz-ve-annesi

BEREN GÖKYILDIZ KİMDİR?

Küçük yaşına rağmen oldukça başarılı bir performans sergileyen Gökyıldız Show TV’de yayınlanan Güldüy Güldüy Show’da da rol aldı.Şu anda Star TV ekranlarında yayınlanan ‘Anne’ dizisinde Melek Akçay karakterini canlandıran Beren Gökyıldız, Vahide Perçin ve Cansu Dere gibi isimlerle aynı seti paylaşıyor.Gonca Vuslateri’nin “Çok sert sahnelerimiz oluyor Beren ile. Dram çekiyoruz ama çok gülen bir set. Ağır sahnelerde bir etkileniyorsun tabii, ama Beren benden daha fazla oyuncu. 9 yaşından beri oyunculuk eğitimi alıyorum, Beren kadar farkında olmadım bunun bir oyun olduğunun…” dediği Beren adeta büyümüşte küçülmüş bir yıldız.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu