Magazin

İşte Ata Demirer’in oyuncu sevgilisi Alara Bozbey

Yeni yıla yeni aşk!.. 2018’in ilk ünlü aşk haberi Ata Demirer’den geldi. Ünlü komedyen gönlünü Dolunay dizisinde Demet karakterini canlandıran oyuncu Alara Bozbey’e kaptırdı. 3 yıl önce de bir aşk yaşayan ve ardından ayrılan ünlü çift yılbaşı gecesi aşk tazelediklerini duyurdu.

Ata Demirer için yeni yılda 2 yeni karar

Yılbaşı gecesi ise Ata Demirer oyuncu Alara Bozbey’le ilişkisini çok düşkün olduğu annesi Ayten Kaçar ve erkek kardeşi Cenk’in de yer aldığı bu fotoğrafla paylaştı. Fotoğrafı kalp emojisi ile yayınlayan Demirer ve ailesinin mutluluğu gözlerinden okunuyor.

blank

45 yaşındaki Ata Demirer ile kendisinden 14 yaş küçük olan Alara Bozbey 3 yıl önce Cihangir’de görüntülenmiş ve o dönem sosyal medyadan tanıştıkları gündeme gelmiş ancak ilişkileri çok da uzun sürmemişti.

blank

Ünlü komedyan Ata Demirer, eski sevgilisi Alara Bozbey ile yeniden birleştiğini ve yeni yılda sigarayı bırakma kararı aldığını açıkladı. Sigara bırakma kararının Demirer yılbaşı günü önce öğlen saatlerinde mutfaktan eğlenceli bir video ile duyurdu.

İyi seneler gencolar❤️⚓️💙

Ata Demirer (@atademirerofficial)’in paylaştığı bir gönderi ()

Alara Bozbey kimdir?

Asıl adı Alona olan Alara Bozbey’in annesi Ukraynalı, babası ise Litvanyalı. Türkiye’de 2. evliliğini yapan annesiyle beraber 16 yaşında ülkemize gelen 31 yaşındaki oyuncu, üvey babasının soyadını alarak Türk vatandaşlığına geçti. Yabancı Damat, Karadağlar, Benim İçin Üzülme, Dolunay gibi dizilerde yer aldı.

Alara Bozbey, 1986 senesinde Litvanya’da dünyaya gözlerini açtı. Anne ve Babası Litvanyalı olan oyuncunun ailesi ayrıldıktan sonra annesi bir Türkle evlenerek annesi ile birlikte İstanbul’a yerleşti. Türkçe öğrenen ve Türk vatandaşı olan Alara Bozbey’in hayatı oyunculuk eğitimi almasıyla değişti. Uzun süredir ülkemizde yaşayan Alara Bozbey, Türk vatandaşlığına geçmiş ve gerçek adı olan Aliona ismini Alara olarak değiştirmiştir. Yabancı Damat Dizisi ile Oyunculuğa Başladı Alara Bozbey Türkiye’ye yerleştikten sonra oyunculuk yapmaya başladı ve ilk adımı da bir zamanlar Kanal D ekranının fenomen dizilerinden olan Yabancı Damat dizisi ile attı. Özgür Çevik’in baş rolde olduğu Yabancı Damat dizisi ile tanınan Alara Bozbey, bu diziden sonra çok sayıda dizi ile tekrar ekran karşısına çıktı. Arka Sokaklar, Bedel, Gamsız Hayat, Benim İçin Üzülme gibi iddialı yapımların kadrosunda yer alan 2017 yapımı Dolunay dizisinnde Demet karakterini canlandırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu