Yerli Dizi

İşte, ATV’nin yeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni fragmanı

ATV’de yeni bir dönem dizisi başlıyor. 1970’li yılları anlatacak, dev prodüksiyonlu dönem dizisi ATV’de seyirci ile buluşmak için gün sayıyor. Bir Zamanlar Çukurova adlı dizinin yapımcılığını dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanan Türk dizilerine imza atan TİMS&B Productions’ın üstleniyor. Çekimleri devam eden “Bir Zamanlar Çukurova” dizisinin yayın tarihi henüz açıklanmadı.

DEV PLATODA 1970’LERİN ADANA’SI İNŞA EDİLDİ

İnşaatı tam 8 ay süren ihtişamlı çiftlik için 450 kişilik profesyonel bir ekip gece gündüz demeden çalıştı.

Adana’da, Çukurova’nın uçsuz bucaksız coğrafyasında kurulan dev platoda, 1970’lerden bugüne uzanan bir hikaye hayat buluyor.

Aşkı için öldürmeyi göze almış “Yılmaz” ile sevgilisi yaşasın diye kendini bir evliliğe hapseden “Züleyha”nın hikayesi var “Bir zamanlar Çukurova’da.

Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova’da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bir aşkın hikayesi, zengin bir oyuncu kadrosuyla seyircinin karşısına çıkacak.

OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Dizinin oyuncu kadrosunda; Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Bülent Polat, Sibel Taşçıoğlu, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Selin Genç, Polen Emre, Mehmet Kara ve Serpil Tamur gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda da, ekranın en sevilen projelerinde imzası bulunan tecrübeli yönetmen Faruk Teber oturuyor.

AFİŞİ İZLEYİCİLER SEÇİYOR

Bir Zamanlar Çukurova’nın afişini izleyici seçecek. Dizi için hazırlanan 6 afiş, Atv’nin Instagram sayfasında görücüye çıktı. Heyecan yaratan afişler arasından en beğenileni Günaydın gazetesinde yayınlanacak.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı