ManşetTelevizyon

İşte Benim Stilim All Star stüdyosunda gözyaşları sel oldu-izle

Kemal Doğulu’nun zor anları…İşte Benim Stilim All Star’ın sona ermesi ile Kemal Doğulu ve Nur Yerlitaş jüri üyeliği sona erecek. Yerlerine Hakan Akkaya ve Neslihan Yargıcı gelecek.

Bu hafta başından itibaren stüdyoda duygusal anlar yaşayan ve sık sık gözyaşlarına hakim olamayan isim Kemal Doğulu’ydu. Programa veda edecek olan Kemal Doğulu, Gülşah Yılmaz’ın podyum performansı sonrasında kıyafetini yorumlarken stüdyoda yine duygusal anlar yaşadı. Kemal Doğulu gözyaşlarına hakim olamayınca yarışmacılar da bu ortamdan etkilendi. Gülşah, Ayşenur, Özden de gözyaşı döken yarışmacılar oldu.

İşte Benim Stilim All Star 25 Aralık 2015 Cuma günü(bugün) yayınlanan 101. bölümünde İvana Sert, Gülşah Yılmaz’ın çok çalışkan ve başarılı olduğunu ve yarışmadan sonra annesiyle barışması için Gülşah’tan söz aldı. Kemal Doğulu ise Gülşah’a birinci olmaması durumunda üzülmemesini, en kötü haliyle bile iyi olduğunu söyledi. Bunun üstüne ikili gözyaşlarına boğuldu. Gülşah, Kemal Doğulu’yu takip ettiğini ve tırnaklarıyla tek başına buraya geldiğini bildiğini bu yüzden kendisine cesaret verdiğini dile getirdi. Nur Yerlitaş ise Gülşah’ı ve diğer yarışmacıları atölyesine davet etti. Nur Yerlitaş, Gülşah’tan umutlu olduğunu, 3.sezonda onun birinci olmasını istediğini ve buranın onun için bir okul olduğunu söyledi.

Stüdyoya çöken duygusal ortamın dağılması mümkün olamayınca olanlar oldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu