ManşetTelevizyon

İşte Benim Stilim All Star’ın finalinde sürpriz sonuçlar

İşte Benim Stilim All Star’ın final sonrası kazananı belli oldu. Ayşenur Balcı SMS oyları sonucunda en fala oy alarak All Star sezonunun birincisi oldu. İkinci ise Nihal Candan oldu.

Finalde en büyük hayal kırıklığı yaşayan yarışmacı Gülşah Yılmaz oldu. Öykü Serter’in Gülşah Yılmaz’ın 6. lığını açıklamasıyla yarışmacının şaşkınlığı yüzüne yansıdı.

Diğer bir hayal kırıklığına uğrayan isim ise Ayşegül Doğan’de. Ayşegül Doğan finalistlerin arasında 5. olabildi. Anonstan sonra kulise giden iki yarışmacının da büyük bir üzüntü hatta çöküntü içinde oldukları görüldü. İki yarışmacının da hayal kırıklığı beden dillerine yansıdı.

Gecenin diğer bir hayal kırıklığı ise Özden Cerrahoğlu’ydu. Jüriden iyi yorumlar alan Cerrahoğlu gelen sms’ler sonucu 4. olabildi.

Çiğdem Çelik ise 3. oldu.

ÖDÜL İKİYE BÖLÜNDÜ

Öykü Serter canlı yayında bir sürpriz yaparak “Ödülü 2. ile paylaşır mısınız?” diye tek tek yarışmacılara sordu. Yarışmacıların hepsinden “Paylaşırım” cevabını alan Öykü Serter, “Bende sizin böyle karar vereceğinizi bildiğim için çekinizi böyle hazırlatmıştım” dedi ve birinci için 100 bin TL ikinci için 50 bin TL olarak iki ayrı çek getirdi.

Ve nihayet zarflar geldi ve tek tek açıldı. Ayşenur Balcı, Türkiye’nin en tarz kadını seçildi. Balcı, 100 bin liralık ödülün sahibi oldu. Nihal Candan ikinci oldu ve 50 bin TL ödül kazandı.

Sıralama şöyle oluştu:

Birinci Ayşenur Balcı
İkinci Nihal Candan
Üçüncü Çiğdem Çelik
Dördüncü Özden Cerrahoğlu
Beşinci Ayşegül Doğan
Altıncı Gülşah Yılmaz

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu