Televizyon

İşte Benim Stilim podyumunda Fransız moda rüzgarları esti

İşte Benim Stilim Fransa yolcusu. Production House’un yapımcılığında çekilen stil yarışma programı İşte Benim Stilim, Fransa’nın TF1 kanalında yayınlanacak.

“C’est Mon Style” adıyla yayınlanacak olan yarışma için geçtiğimiz günlerde TV8’in Ayazağa stüdyolarında hummalı bir çalışma vardı. Fransız kanalı TF1 için ilk demo çekimlerini İşte Benim Stilim’in stüdyosunda gerçekleştirildi.

Fransa’dan 10 yarışmacı kız ve çok sayıda personelle gelen Fransız televizyoncular TV8’in binasında adeta arzı endam ettiler. Nur Yerlitaş, İvana Sert ve Kemal Doğulu’nun jüri koltuklarında ise Fransız meslektaşları vardı. Demo çekimleri İşte Benim Stilim reji ve teknik ekibi tarafından çekildi.

Genelde Türkiye’de yabancı formatların uyarlamaları çekilirken İşte Benim Stilim’in formatının Fransızlara satılması Türk televizyonculuk tarihi açısından programın yapım şirketi Production House’un başarısı olarak gösterildi.

MEDYABEY-ÖZEL

 

 

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu