Televizyon

İşte Benim Stilim stüdyosunda yüksek gerilim! Nur Yerlitaş stüdyoyu terkedince Deniz Serkanova sinir krizi geçirdi

‘İşte Benim Stilim’ de gerginlik diz boyu… Bahar Candan ve Deniz Serkanova arasında yaşanan yüksek gerilimli tartışma sonunda Nur Yerlitaş’ı isyan ettirme noktasına getirdi. Jüri üyesi Nur Yerlitaş, ikili arasında stüdyoda yaşanan gerginlikten sonra Yerlitaş, stüdyoyu terk etti. Yarışmacı Deniz’in baygınlık geçirmesi dikkatlerden kaçmadı.

TV8’de ekranlara gelen ‘İşte Benim Stilim’ in yeni bölümüne, Bahar Candan ile Deniz Serkanova arasındaki tartışma stüdyoda gergin anların yaşanmasına neden oldu. Söz alan Nur Yerlitaş’ın konuşması sırasında Bahar Candan’ın ısrarla araya girmesi bardağı taşırdı. Yerlitaş, bu durum karşısında adeta çıldırdı. “Sus” diye Bahar Candan’a bağıran Yerlitaş’ın oldukça sinirli olduğu görüldü.

İkili arasındaki tartışmaya sinirlenen jüri üyesi Nur Yerlitaş, stüdyoyu terk etti. Yaşananlara dayanamayan Deniz’in baygınlık geçirmesi üzerine stüdyoda büyük panik yaşandı.

Nur Yerlitaş’ın stüdyoya geri dönmesinin ardından açıklama yapan sunucu Öykü Serter, yaşananların büyük bir saygısızlıktan kaynaklandığını ifade etti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu