Televizyon

İşte Benim Stilim Ünlüler’in birincisi kim oldu?

İşte Benim Stilim muhteşem final gecesi oldukça heyecanlı bir rekabete sahne oldu.   “İşte Benim Stilim 2016” finalini kazanan isim belli oldu.

İşte Benim Stilim Ünlüler’in finalini kazanan kim oldu?

Finalistler Gizem Özdilli, Berna Öztürk, Pelin Suade, Simge Tertemiz ve Tuğçe Özbudak podyuma çıktılar ve birinci olabilmek için yarıştılar.

5 haftalık büyük serüvende sona gelindi. Heyecan dolu “Final Gecesi” nde hangi yarışmacı stil rekabetini kimin kazanacağı sorusu cevabını buldu. Alişan’ın konuk jüri olarak katıldığu ve türkülerini seslendirdiği gecede jüride; Neslihan Yargıcı, Hakan Akkaya, İvana Sert ve Uğurkan Erez’in yer aldı. “İşte Benim Stilim 2016 Final Gecesi” Öykü Serter’in sunumuyla ekrana geldi.

İŞTE BENİM STİLİM’İN BİRİNCİSİ SÜRPRİZ OLDU

Yarışmada SMS sonucunda 5. olan ve ilk ismi okunan Berna Öztürk oldu. Ardından veda sırası Tuğçe Özbudak’a geldi. Özbudak da yarışmada 4. olabildi. Sonrasında ise yarışmaya veda eden isim Simge Tertemiz oldu.

Pelin Suade ve Gizem Özdilli arasındaki rekabette en fazla oyu alan Gizem Özdilli yarışmanın birincisi oldu ve 100 bin liralık ödülün sahibi oldu.

Adı birinci olarak anons edildiğinde neye uğradığunı şaşıran Gizem Özdilli sevinç gözyaşlarına boğuldu.

Yeni sezon İşte Benim Stilim 8 Şubat Pazartesi gününden itibaren Tv8 ekranlarında olacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu