ManşetTelevizyon

İşte Benim Stilim Ünlüler hızlı başladı…Sevil Uyar ve Neslihan Önder tartıştı-izle

İşte Benim Stilim’in yeni sezonu ünlü yarışmacılarla başladı. Yeni yarışmacılar dün gece ilk olarak podyumda boy gösterdiler. Sevil Uyar, Neslihan Önder, tarzlarıyla öne çıktılar. Ama iki ünlü yarışmacı ilk programdan girdikleri polemikle gelecekte benzer tartışmaları yaşayacaklarını gösterdiler.

Sevil Uyar’ın podyum performansı sonrasında Neslihan Önder’le gerginlik yaşadı. Öykü Serter tartışmanın daha da alevlenmesini önlemek için araya girmek zorunda kaldı.

İşte Benim Stilim Ünlüler 01 Ocak 2016 Cuma akşamı yayınlanan 1. bölümüyle ekran macerasına başladı. Yarışmanın ilk bölümden hareketlilik yaşandı. İnci Pars, Sevil Uyar’a yorum yaparken Neslihan Önder’in söyledikleriyle kafasını karıştırdığını söyledi.

Neslihan’ın “Sevil’e uzaya gitsen seni bu kıyafetle uzay almaz” deyince Sevil Uyar “seni almışlar ya beni de alırlar” diye cevap verdi. Karşılıklı atışmanın ardından ikili arasında ilk günden gerginlik yaşandı.

Sevil kıyafetine emek verdiğini Neslihan gibi hazır giyinip gelmediğini söyleyince gerginlik daha da çok arttı. Neslihan ise yorum yapmak istemediğini çünkü anlaşamadıklarını söyledi.

İşte Benim Stilim Ünlüler sezonundaki ilk gerginlik anları:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu