ManşetTelevizyon

İşte Benim Stilim Ünlüler ne zaman başlayacak?

TV8’de İşte Benim Stilim All Star’dan sonra yarışma ekran macerasına kaldığı terden devam ediyor. İşte Benim Stilim Ünlüler’in yayın tarihi belli oldu. Oldukça heyecanlı geçmesi beklenen yeni sezon 1 Ocak Cuma akşamı saat 20:00’de başlayacak.

Yeni sezonda programın sunuculuğunu yine  Öykü Serter yapacak. Jüride değişiklikler var.  Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu’nun yerine Hakan Akkaya ve Neslihan Yargıcı geldi. İvana Sert ve Uğurkan Erez ise yeni sezonda da yerini koruyan isimlerden.

‘İşte Benim Stilim’yarışmasının ünlüler sezonu  öncesinde yarışmacılar Etiler’de bir mekanda gerçekleşen yeni yıla merhaba partisiyle bir araya geldiler. Ünlü yarışmacılar, bir yandan yeni programlarını kutlarken, bir yandan da kaynaşma fırsatı buldular.

Neslihan Önder, Berna Öztürk, Nil Karataş, Tuğçe Özbudak, Esra Sönmezer, Esra Balamir, Hatice, Simge Tertemiz, İnci Pars, Gizem Özdilli, Yeşim Erçetin, Aslızen, Sevil Uyar, Pelin Suade, Yasemin Öztürk, Neslihan Önder yeni sezonda kıyasıya rekabete girecek olan ünlü yarışmacılar.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu