ManşetTelevizyon

İşte Benim Stilim Ünlüler’de Neslihan Önder’in kıyafetini yerden yere vurdular

İşte Benim Stilim tavrı ve tarzıyla adından sözettiren yarışmacılarından biri olan manken Neslihan Önder, bugün 2. bölümü yayınlanan programda giydiği kıyafetle konuşuldu. Yarışmacı arkadaşlarından “yataktan kalkıp gelmişsin” şeklinde eleştiri alan Neslihan Önder, yarışmada yıldızının bir türlü barışmadığı Sevil Uyar’ın adeta hışmına uğradı.

“Ben de böyle paspal ve salaş gelebilirdim” şeklinde konuşan Sevil Uyar’a cevap veren Neslihan Önder kendini savunmaya çalıştı. Diğer yarışmacılar tarafından da tarzıyla kıyasıya eleştirilen Neslihan Önder, ardından jürinin karşısına geçti.

Podyumdaki kabusu bir türlü bitmek bilmeyen Neslihan Önder, bu kez de jüriden sert eleştiriler aldı. Yarışmayı yeterince önemsememekle suçlanan Önder, jüri karşısında oldukça zor anlar yaşadı. Kendisini ve tarzını savunmakta güçlük çeken Önder, jüriden düşük puan almaktan kurtulamadı.

Özellikle jüriden Hakan Akkaya Neslihan Önder’in kombini için sert eleştirilerde bulundu. “Demek ki zevksiz bir kadınsın ki bana bu kıyafeti gösterdin. Fiziğine ve güzelliğine güvenme” diye konuşan Hakan Akkaya’ya diğer jüri üyeleri de destek verdi.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu