Televizyon

İşte Benim Stilim yeni sezonda ilk elenen kim oldu?

İşte Benim Stilim yeni sezonun ilk elemesi gerçekleşti. Yarışmaya yıprandığını ve ayrılmak istediğini söyleyen Dicle Turgal veda etti.

İşte Benim Stilim yeni sezonunun ilk haftasında eleme heyecanı vardı. İşte Benim Stilim’in yeni sezonunda yeni kurallar var. Üzgün surat uygulaması artık yok. Tüm hafta boyunca alınan puanlar toplanıyor. En az puanı alan iki yarışmacıyla yarışmacıların adını verdiği bir yarışmacı olmak üzere toplam üç yarışmacı eleme için jüri karşısına çıkacak.

Eleme gecesinde konuk jüri Banu Alkan’dı. Banu Alkan gece boyunca yarışmacılara verdiği düşük puanla dikkat çekti.

Gecenin konsepti “kırmızı halı”ydı. Yarışmacılar bu konseptte birbirleriyle rekabet ettiler.

Eleme gecesinde Yağmur Taktaş’ın ağlaması ve ilginç ifadeleri elemeye adeta damga vurdu. Podyumdayken ağlaması ve arkasındaki yarışmacılara laf yetiştirmeye çalışması stüdyoda gülüşmelere neden oldu. Yağmur Taktaş podyumdayken Özge Sarı ile yaşadığı polemik de gecenin ilginç notları arasındaydı. İkili koreografi sırasında da gerginlik yaşadı.

İşte, Yağmur Taktaş’ın podyumdayken yaşanan o ilginç anlar:

https://www.youtube.com/watch?v=T55Wr4thbKI#action=share

BAHAR CANDAN’A ERKEK ARKADAŞI EŞLİK ETTİ

Eleme gecenin diğer ilginç notlarından biri de Bahar Candan’a erkek arkadaşının eşlik etmesiydi. Çift oldukça dikkat çekti. Sunucu Öykü Serter Bahar Candan’ın erkek arkadaşını ünlü popçu Justin Bieber’a benzetti.

İLK ELENEN İSİM DİCLE

En düşük puanı alan yarışmacılar Meral, Melike, Özge ve Dicle jüri karşısına eleme üzerine çıkan isimler oldu. Puan eşitliği dolayısıyla 4 yarışmacı eleme potasına girmiş oldu.

Dicle elenmek istediğini ve yıprandığını söyledi. Jürinin kararında bu açıklama ağır bastı ve ilk elenen isim Dicle Turgal oldu.

İşte Benim Stilim’de eleme anı:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu