M.Bey/ÖzelTelevizyon

İşte Benim Stilim’de final tarihi belli oldu

TV8’de 6. sezonu devam eden İşte Benim Stilim’de final zamanı belli oldu. Ekranların fenomen yarışma programı İşte Benim Stilim 8 Nisan Cuma akşamı final yapacak. Önümüzdeki yeni sezonda yarışmanın ekran macerasına kaldı yerden devam edeceği konuşuluyor.

Moda yarışmasında halen final için yarışan isimlerden 2 tanesi daha elenecek ve kalan 7 yarışmacı ile finale gidileceği haber veriliyor.

6. SEZONUN BİRİNCİSİNİ YİNE SMS OYLARI BELİRLEYECEK

İşte Benim Stilim’de 6. sezonun birincisini seyircilerden gelen SMS oyları belirleyecek. Finalde yarışmaya hak kazanan yarışmacılar 4 Nisan Pazartesi’nden itibaren son gala için beklemeye başlayacaklar. Yarışmacıların önümüzdeki pazartesinden itibaren ekranlardan SMS isteyecekleri bildiriliyor.

Öykü Seter’in sunduğu programda Nur Yerlitaş, Hakan Akkaya ve Ivana Sert jüri koltuğunda oturuyor. Gala gecelerinde ise jüriye ünlü koreograf Uğurkan Erez de eşlik ediyor.

ANKETLERDE ÖNDE GİDEN YARIŞMACI KİM?

İşte Benim Stilim’in resmi internet sitesinde yapılan ankette Nihal Candan’ın kardeşi Bahar Candan önde gözüküyor. Onu Berrak Deniz ve Yeşim Aydın izliyor.

Öte yandan jürinin değerlendirmelerinde stili ve tarzıyla öne çıkan isim ise Yeşim Aydın…Yeşim Aydın, genel olarak jüriden aldığı yüksek puanlarla dikkatleri çekiyor.

1 Nisan Cuma gecesi yapılacak son elemede iki yarışmacının daha yarışmaya ve büyük ödüle veda edeceği öğrenildi.

Kalan 7 yarışmacının ise  finalde büyük bir rekabete girmesi bekleniyor. 8 Nisan gecesi büyük finalde ise İşte Benim Stilim yarışmasında büyük ödülü de kazan isim ortaya çıkacak.

MEDYABEY

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu