Televizyon

İşte benim stilimde istenmeyen yarışmacı Bahar Candan

İşte benim stilim yarışmasının 6.sezonunun kuşkusuz en  çok konuşulan kişisi Bahar Candan. Ablası Nihal Candan’dan kalan koltuğa yerleşmek üzere gelen Bahar Candan, Nihal’in açmış olduğu yoldan sevgi sözcükleri ve öpücüklerle karşılanmıştı ta ki ağzını açana kadar.

Ablasının aksine çok fazla göze batması, sürekli seksi görünme çabaları ile yerli yersiz çıkışları ile jurinin de yarışmacıların da ağır top ateşine tuttuğun Bahar Candan 6. sezon 8. bölümünde isyan etti. Yarışmaya eğlenmeye geldiğini itiraf eden Bahar Candan “Nihal çok eğlenmişti ama ben de eğlenmek istiyorum.” diyerek çocuklar gibi ağlayınca stüdyodaki herkesten de yine tepki aldı. Bahar Candan’a çok ağır eleştiriler bakın kimlerden, nasıl geldi?

Bahar Candan’ın Kankisi ile arası açıldı, Yağmur sinir krizi geçirdi 

Yağmur Taktaş ile iki hafta önce başlayan yarışmada kanki resmi çizen Bahar Candan, bugün Yağmur’un eleştirilerine dayanamadı ve ikilinin arası bozuldu. Programda sinir krizleri geçiren Yağmur Aktaş’a Juri Hakan Akkaya “Bak akıllı olan o, seni nasıl da kullandı” dedi. Podyum sırası Yağmur Taktaş’a geldiğinde Öykü Serter arkadaşını değerlendirmesi için Bahar Candan’a söz verdi. Bahar “Rihanna gibisin ama annesinin dolabında ne bulduysa giymiş gibisin” dedi. Bu yorum üzerine Yağmur sinirlendi. “Haddini bil” diye Bahar’ı sert bir dille uyardı. Bahar “Beynim kaşınıyor, bu tarz cümlelere alerjim var” dedi. Selay Topçuoğlu podyuma çıktığı sırada Yağmur Taktaş aldığı eleştirilere daha fazla dayanamadı ve gözyaşlarına boğuldu. Esin Çepni’nin yardımları ile zor duran Yağmur “Bayılacağım” diyerek dışarı çıkmak istedi. Gözyaşları içinde stüdyoyu terk eden Yağmur, bir süre sonra sakinleşerek çekimlere katıldı.

Hakan Akkaya Bahar Candan’a çok sert çıktı: “Sen kırk yaşına bedel bir canavarsın!”

Yağmur Taktaş jürinin karşına geçti. Hakan Akkaya, Yağmur’un kombinini değerlendirmeye başladığı sırada sürekli söze karışan Bahar Candan, Hakan Akkaya’yı çileden çıkarttı. Hakan Akkaya “Bahar bi kendine gel… Sen ağlanacak haline gülüyorsun, sınırlarıda zorluyorsun. Şu kaşım havaya kalktığında, kaşın inmesi seni ağlatarak iner. On sekiz yaşında bir kızsın seni ağlatmak istemiyorum” dedi. Bunun üzerine Bahar “Az önce şey duydum burda kimse birbirini tehdit edecek hakka sahip değil”. Bu sözler üzerine iyice sinirlenen Hakan Akkaya “Şimdi ordan mı girelim? Ben burda kimseyi tehdit etmem. Seni tehdit etmeye ihtiyacım yok. Sen buraya benim söylediğim herşeyi dinlemeyi kabul ederek geldin. Madem bu kadar iddialısın, o zaman ben seni on sekiz yaşında pırıl pırıl bir genç kız gibi değil, fazla zeki, cin bir kadın olarak değerlendireceğim. Seninle ilgili hep bu ikilemdeydim. Sen kırka bedel bir canavarsın. Kendine gelmezsen, ben seni bir kendine getiririm, üç gün kalkamazsın oturduğun yerden. Bundan sonra haline, tavrına, ağzından çıkana çok dikkat et” dedi.

Nur Yerlitaş’tan Bahar Candan’a Azar: “Ağzını yayık ayranı gibi yayma!”

Sürekli söze karışan Bahar Candan’ı Hakan Akkaya’nın uyarıları bile dizginleyemedi. Sonunda Nur Yerlitaş patladı. “Sen ağzını neden yayık ayranı gibi yayarak konuşuyorsun. Ağzını yayarak konuşma” diye azarladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu