MagazinTelevizyon

İşte Benim Stilim’de kim elendi, kim birinci oldu?

İşte Benim Stilim yarışmasının 2. eleme gecesi 4 Aralık Cumartesi günü (dün) yapıldı. Gecede tartışmalı bir isim jurinin tam puanlarıyla birinci olurken; eleme için potaya 4 isim çıkartıldı. Günün bomba haberi ise eleme gecesi jurisi olan ve 2 kere programda yer alan Kerimcan Durmaz’ın işine RTÜK devreye girmeden son verilmesi oldu…

Ekranların fenomen yarışma programı İşte Benim Stilim yarışması bu sezon 2. kez eleme heyecanını ekrana taşıdı. 4 Aralık Cumartesi günü yayınlanan eleme final gecesi sonunda gülen kim oldu? Kim İşte Benim Stilim yarışmasına veda etti, elenen isim hangisi oldu ve kimler eleme potasına kaldı?

620_340_iste-benim-stilim-12-bolum-04122016-620x338-45410628019323_584495a9f153a

Sunuculuğunu Öykü Serter’in yaptığı Kemal Doğulu, Ivana Sert, Uğurkan Erez, Nur Yerlitaş ve Kerimcan Durmaz’ın eleme jurisinde yer aldığı İşte Benim Stilim’de bir yarışmacı daha hayallerine veda etti.

Seksenler Konsepti çok renkliydi

seksenler

 

İşte Benim Stilim eleme gecesinde konsept “Seksenler” olunca renkli anlar yaşandı. Yarışmacılar İşte Benim Stilim serüvenine devam edebilmek ve 10 bin liralık ödülü almak için kıyasıya yarıştılar. Arkadaşlarıyla sürekli kavga halinde olan Melek Çağan Seksenler Konseptini tam olarak anlayan ve uygulayan isim olarak günün parlayan yıldızı oldu. Melek juriden tam puan aldı. Tüm juri üyeleri Melek Çağan’a övgüler yağdırarak 10’a puan verdi.

melek-cagan

Gece renkliydi çünkü konu Seksenler’di. Yarışmacıların Seksenli yılları nasıl yorumladığını irdeleyen juri üyeleri gecenin sonunda 4 ismi potaya çıkardı.

eleme-tablosu

Gecede elemeye kalan isimler Dilara Kayalı, Dilara Taşkın, Duygu Çevik ve Bahar Candan olarak sıralandı.

eleme

Dilara Taşkın’ı arkadaşlarının oyları kurtarırken jurinin elemesi için geriye Dilara kayalı, Duygu Çevik ve Bahar Candan kaldı. Jurinin ortak kararıyla Dilara Kayalı, İşte Benim Stilim’e veda eden isim oldu.

dilara-kayali

Gecenin Konukları:Tuğba Yurt ve İlyas Yalçıntaş 

Geceye sesleri ve sözleriyle renk katan isimler ise Tuğba Yurt ve İlyas Yalçıntaş oldu.

4 Aralık İşte Benim Stilim eleme gecesinin tamamını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. 

Kerimcan Durmaz İşte Benim Stilimden kovuldu!

İşte Benim Stilim yarışmasında eleme gecesi jurilerinden olan internet fenomeni Kerimcan Durmaz uğradığı saldırılar ardında gündeme gelen “eşcinsellik” tartışmasının ardından işinden de oldu.. “Ablan star bebeğim” sözü ile internette bir anda ünlenen Kerimcan durmaz TV8 yönetimi tarafından kovuldu. Posta’da yer alan habere göre, Kerimcan Durmaz, bugün yayınlanacak “bant” bölümden sonra ekrana çıkmayacak.

Kerimcan Durmaz Samsun’da saldırıya uğramıştı

Kerimcan Durmaz, geçtiğimiz günlerde Samsun’da sahneye çıktığı bir kafede saldırıya uğramış, Durmaz’a saldıran 4 kişi polisteki sorgusunun ardından karakol çıkışında alkışlanmış ve saldırganlar polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheliler, adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

Kerimcan Durmaz’ın darp raporu aldıktan sonra çekilen fotoğrafını Onur Akay’ın şu sözlerle paylaşması da eşcinsellik tartışmalarını daha da alevlendirmişti…

kerimcandurmaz-hastane-fotografi-sonpaylasim

Başa dön tuşu