ManşetTelevizyon

İşte Benim Stilim’de Özden Cerrahoğlu stüdyoyu neden terk etti?

İşte Benim Stilim’de bazı yarışmacılar arasında yaşanan gerginlik yarışmacıların podyum serüvenlerinin başlamasıyla gündeme bomba gibi düşüyor.

Özellikle Ayşenur Balcı ve Ayşegül Doğan ile Özden Cerrahoğlu ve Nihal Candan arasındaki kamplaşma her fırsatta gün yüzüne çıkıyor. Programın sunucusu Öykü Serter tarafları sakinleştirmekte bazen zorlanıyor.

TV 8’de dün yayınlanan İşte Benim Stilim’de Ayşenur Balcı ve Özden Cerrahoğlu gerginliği tavan yaptı. Ayşenur Balcı’nın podyuma çıkmasıyla başlayan tartışma Ayşenur’un geçen hafta araba ödülü ile ilgili Özden’e yönelik suçlamalarıyla adeta zirveye çıktı.

Ayşenur, Özden’in araba ödülüyle ilgili olarak “buraya Aysel Gürel olarak gelseydim de puan alamazdım” şeklinde konuştuğunu söyleyince Özden Cerrahoğlu zor anlar yaşadı. Özden, kendisinin yanlış anlaşıldığını söyledi ve sonrasında ise ağlayarak stüdyoyu terk etti.

İşte Ayşenur Balcı ve Özden Cerrahoğlu’nun tartışmasından sonra yaşanan o gergin anlar.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu