MagazinTelevizyon

İşte Benim Stilim’de son elenen isim kim oldu? (19 Şubat)

TV8’in fenomen yarışması İşte İşte Benim Stilim’de yaşanan son eleme heyecanında hayallerine veda eden kim oldu? 19 Şubat 2017 Pazar günü eleme gecesinin birincisi hangi isim oldu? Eleme gecesinde haftanın konsepti ne idi? Yarışmacılar Nurella’yı neden çok kızdırdı? Eleme anında neler yaşandı? İşte “19 Şubat 2017 İşte Benim Stilim’den kim elendi?” sorusunun cevabı… İşte Benim Stilim 72. bölümünü tek parça olarak haberimizden izleyebilirsiniz.

Büyük bir heyecanla başlanan İşte Benim Stilim’de haftanın konsepti “Siyah-Beyaz” oldu.  Türkiyenin en stil sahibi kadını olmak için mücadele eden yarışmacılar siyah beyaz kombin kıyafetleri ile jurinin karşısına çıktılar.

 

Haftanın birincisi kim oldu?

19 Şubat Pazar günü İşte Benim Stilim Haftanın Finali’nde haftanın birincisi ve 10 bin liralık para ödülünün sahibi Merve Sevin oldu.

blank

İşte Benim Stilim’de haftalık toplu puanlar şu şekilde ortaya çıktı

blank

İşte Benim Stilim’de hatanın finalinde Merve Sevin 46 puanla en yüksek puanın ve 10 bin liralık para ödülünün sahibi oldu. Eleme potasına ise Berna Doğan, Tuğba Çiğdem ve Müşerref Aydoğdu kaldı.

blank

Eleme potasından arkdaşaları tarafından kurtarılan Tuğba Çiğdem olurken; jüri karşısına çıkan Müşerref ve Berna arasında yarışmaya veda eden Müşerref Aydoğdu oldu.

Elenen isim: Müşerref Aydoğdu oldu

Jurinin gitmesinden yana oy kullandığı isim Müşerref Aydoğdu oldu. İşte o anlar…

https://www.youtube.com/watch?v=dVo7QZzOy8U

Nurella neden sinirlendi?

Yarışmacılar arasında sponsor tartışmasının çıkması ve tansiyonun yükselmesi üzerine olaya çok sinirlenen Nur Yerlitaş (Nurella) araya girerek yarışmacıları susturdu.

19 Şubat 2017 İşte Benim Stilim eleme gecesini (72. bölüm) tek parça olarak aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Başa dön tuşu