Televizyon

İşte Benim Stilim’e veda isim belli oldu

TV8’de eski adı Bu Tarz Benim yeni adıyla İşte Benim Stilim’de eleme heyecanı vardı. İşte Benim Stilim’de elenen isim belli oldu.

Geceye konuk jüri olarak oyuncu Ersin Korkut katıldı. Gecede Ayshe, Cem Belevi, Simge ve Yankı Alper sevilen şarkılarını seslendirdi.

Kostüm partisi konseptiyle yarışan yarışmacılardan özellikle Özden, Avatar görüntüsüyle jüri üyelerinden oldukça yüksek puanlar alarak dikkat çekti.

Zeynep Öztürk , Gülay Hançer ve Melisa Şahin taç giydikleri için koruma altında olup elenme korkusu yaşamadılar.

Jürinin en düşük puan verdiği yarışmacılar Zeynep, Maria ve Almila oldu. Zeynep taçlı olduğu için eleme potasına girmedi.

Almila ve Maria’nın puanları eşit olduğu için hafta içindeki yıldız performanslarına bakıldı. Bu durumda iki yıldızlı Maria, tek yıldızlı Almila’dan  daha avantajlı olduğu için Almila jürinin en düşük puan verdiği yarışmacı olarak belirlenmiş oldu.

Yarışmacıların elenmesi için verdikleri isim hafta içinde yarışmacıların genellikle sorun yaşadıkları Maria Surina olunca elenmek üzere jürinin karşısına geçmek durumunda olan ikili  Almila ve Maria oldu.

Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez Maria’nın gitmesi yönünde oy kullandı. İvana Sert, Nur Yerlitaş ve Ersin Korkut ise Almila’nın gitmesi yönünde oy kullandı.

Jüri, ağırlıklı olarak Almila’nın gitmesi yönünde oy kullanınca geceye veda isim Almila oldu. Jürinin kararının belli olmasından sonra Almila büyük bir üzüntü yaşadı. Genç yarışmacı adeta gözyaşlarına boğuldu.

Diğer yarışmacıların Maria’nın elenme beklentisi ise başka bir eleme gecesine kalmış oldu.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu