Televizyon

İşte Benim Stilim’in 3. sezonunda iddialı isimler hangileri? BAYAN STİLETTO yazdı

İşte Benim Stilim’de 1.ve 2. sezona göre daha zor elemelerden geçen 3-4 aşamalı toplantılar sonucu kızların seçildiği bir sezonla karşı karşıyayız…Kızlar, 2 sezona göre de daha güzeller; bu zaten çok net. Ancak 2 sezonda da çok belirgin karakterler vardı, yarışmacıları 2 haftada çözmüştük.Nur Bozar, Ayşegül Melisa Doğan, Özlem Özden, Nihal Candan, Özden Cerrahoğlu, Emel Özkızıltaş gibi tarzları dışında yaptıkları performanslarla da ön planda olan fenomen karakterlerdi. Bu sezon sanki hepsi defile kızı…3 hafta geçmesine rağmen kimsenin karakterini tam olarak çözemedik.Tabi ki bu bir tarz programı ancak biraz canlandırılması şart. Bence program, bu sezon o konuda büyük bir eksiklik yaşıyor.Hatta ben diyorum ki Emel’i sonradan yarışmaya dahil etsinler, 1. olmasın finale de kalmasın; sadece her gün gelip orada otursun çıksın oynasın..Enerji olmadan nereye kadar ama dimi :))

Fakat haklarını yemeyelim; 2. sezon özel hayat faciasından sonra 3.sezonda bu konudaki titizlik sonucu kızların seviyesi çok daha yüksek. Bu sezonda da öne çıkan yarışmacılar olacak elbette. Kimi iyi kimi kötü şekilde ön planda olacak.

Şu 3 haftadır sosyal medyada takip ettiğim kadarı ile Sima, çok olumlu olmasa da girdiği polemiklerle çok konuşuluyor.3 haftadır sesini en çok çıkaran her eleştiride ağlayan, arkadaşlarının özel hayatlarını bile araştırıp bir koz olduğunu düşünen yarışmacı, yaptıkları çok iyi şeyler olmasa da dikkat çekmeyi başardı. Ancak geçen 2 sezondan da çıkardığım sonuca göre 1.lik ihtimali en düşük yarışmacı karakteri Sima. Bu yarışmada iyi reklam yapar ama 1. olamaz.

iste-benim-stilim-silan-makal

İyi yorum alan ve dikkatleri üzerine çeken yarışmacılar ise Şilan ve Mihriban. İkisi de güzellikleri ve giydikleri ile iddialılar. Sadece biraz daha konuşkan olmalılar ki onları daha iyi tanıyıp benimseyelim.

Didem ve Tümay da çok eleştiri alan yarışmacılardan..İkisinin de 2 sezondan bazı kızların taklidi oldukları hakkında bol eleştiri var. Belki taklit, belki gerçek karakterleri; bilemeyeceğim ama seyirci pek de memnun görünmüyor..Tümay 3. sezonun çılgını olmasına rağmen 1. sezondaki Özlem 2. sezonda ki Emel gibi dikkat çekmeyi başaramadı.

Tarz olarak da kendisini tüm kızlardan üstün gören Gülşah, 2 hafta taç almasına rağmen tarzının sıkıcı ve programı izleyen seyirci kitlesine hitap etmediğinin farkında değil.  Ki hala sıkıcı renk ve desenlerde kıyafetler seçiyor..Onun da yakın zamanda daha renkli ve dikkat çekici giyinmesi lazım ki seyirciye de hitap etsin 🙂

Yarışmanın evli olan kızlarından Elçin’e gelirsek; ben çok beğeniyorum hem güzel hem de tarzı var. Ancak evli olmasından kaynaklı mı bilmiyorum fan kitlesi az maalesef; elenmesi uzun sürmeyebilir diye düşünüyorum.

Daha önce Alabora adlı yarışmada dikkat çeken Ezgi Ünal’ın da şimdiden çok seveni var. Tarzını yansıttığı sürece yarışmanın favorilerinden.

Cerem ise yarışmada her şeyden önce saçları ile dikkat çekti. Daha sonra da üzücü olan hikayesi ile…Ancak kimi oynuyor ve duygu sömürüsü yapıyor diye eleştirse de kimi de o ağlarken ağladı.Tüm her şeyi kenara bırakıyorum Cerem, terbiyeli ve asil bir kız. Benim tahminim yarışmada çok fazla dikkat çekmese bile kimsenin de nefretini de kazanmayacak.

mihriban-akgul

Daha önce de Semra kaynananın gelini olarak tanıdığımız Sinem’e gelirsek… İlk hafta taç alarak “yok bu kız tekrar tanınmak için gelmemiş, gerçekten tarzı var!” dedirtse de son 2 haftasında giydikleri kafalarda soru işaretine sebep oldu. Ayrıca son galada iyi anlaştığı “Şilan, Gülşah ve Cerem’in” ismini vermesi ile yarışmada dengeleri değiştirdi.Uzun süre bu tür tartışmaları izleyeceğiz gibi gözüküyor..Sinem’in de bu yarışmada 1. olamayacak yarışmacılardan olduğunu düşünüyorum..

Bana göre; Şilan ve Mihriban bu sezonda en çok ses getiren yarışmacı olacaklar, tabii biraz daha konuşup bizim onları daha iyi tanımamızı sağladıklarında:)

Duygu, Neda ve Büşra’nın elenmesinden sonra 4. haftanın eleneni kim olacak?Taçlı prensesleri de merak etmiyor değiliz..Bakalım 2 hafta 4 yıldızı olduğu halde bir türlü taç takamayan Mihriban bu hafta taçlanacak mı  göreceğiz:)

BAYAN STİLETTO/MEDYABEY

instagram.com/istebenimstilimyorumlari/
instagram.com/medyabeyibsyorumcusu/

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı