Televizyon

İşte Benim Stilim’in finalini hangi ünlü kazanacak?

İşte Benim Stilim Ünlüler’de final vakti…Beklenenden kısa süren ünlüler sezonu ne yapım şirketinin ne de kanalın yüzünü güldürdü. TV8’de yeni sezon için kollar çoktan sıvandı bile.

Bu gece finale kalan beş yarışmacı büyük ödül 100 bin lira için kıyasıya rekabete girecekler. Jürinin puan vermeyeceği finalde birinciyi tamamen izleyicilerden gelen SMS’ler belirleyecek.

Gizem Özdilli, Simge Tertemiz, Tuğçe Özbudak, Berna Öztürk ve Pelin Suade finalist olarak yarışacak olan ünlüler. Bugün yayınlanan İşte Benim Stilim’de yarışmaya dramatik bir biçimde finale veda eden isim Nil Karataş oldu. Nil, adeta finalin  kapısından döndü.

Peki İşte Benim Stilim Ünlüler’de finalde kim kazanır?

Yarışmada genel olarak bakıldığında beş yarışmacının da jüriden genelde iyi puanlar aldığı görülmüştü. Hakan Akkaya kalan beş yarışmacının gönlündeki beş finalist olduğunu dile getirmişti.

İşte Benim Stilim’in resmi web sitesindeki ankette oyuncu Tuğçe Özbudak’ın net bir üstünlüğü görünüyordu. Yüzde 37.5 oyla ilk sırada yer alan Tuğçe Özbudak’ı yüzde 20’lik oy oranı ile Simge Tertemiz izliyor. Gizem Özdilli ise aktette 3. sırada..

Genel olarak yapılan yorumlarda finalin sonucunun  aşağı yukarı bu biçimde gerçekleşeceği tahmin ediliyor. Beklenti finalin Simge Tertemiz ve Tuğçe Özbudak arasında geçmesi yönünde.

Sonuca belli oranda etki etmesi beklenen nedenlerden birisi de sosyal medyadaki takipçi sayısı. Bu açıdan bakıldığında Twitter’da Simge Tertemiz ve Tuğçe Özbudak 30 binli sayılardayken Gizem Özdilli’nin Twitterdaki takipçi sayısı 137 bin.

Bir diğer önemli sosyal medya Instagram’da ise durum biraz daha farklı. Favori olarak görülen yarışmacılardan Tuğçe Özbudak’ın takipçi sayısı 181 bin. Simge Tertemiz’in takipçi sayısı 164 bin. Diğer adayların Instagram’da öenmli bir takipçi sayıları yok.

Buradan da bakılınca finalin Simge Tertemiz ve Tuğçe Özbudak arasında geçmesi muhtemelmiş gibi görünüyor.

Bu gece İşte Benim Stilim Ünlüler’de yarışmanın birincisinin belirlenmesine artık saatler var.

MEDYABEY

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu