TelevizyonYerli Dizi

İşte Benim Stilim’in hangi yarışmacısı Fox’un dizisi No:309’un oyuncu kadrosunda

Fox TV’de yayınlanan sevilen dizi No:309’a İşte Benim Stilim adlı yarışma programından transfer…TV8’de yayınlanan ve ekranların fenomen moda programı olan İşte Benim Stilim adlı moda yarışmasında boy gösteren Melek Balkan, Fox TV’nin sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi No:309 adlı dizinin yayınlanan son bölümünde oyuncu kadrosunda yer aldı.

Melek Balkan İşte Benim Stilim’in ilk sezonunda İzmir’den yarışmaya katılmış ve girdiği polemiklerle adından sıkça söz ettirmişti.

Profesyonel voleybolcu olan Melek Balkan, geçirdiği sakatlıktan sonra voleybolu bırakmak zorunda kalmıştı. İzmir doğumlu olan Melek Balkan, yarışmaya da İzmir’den katılmıştı. 27 yaşında olan Balkan ünlü oyuncu Begüm Kütüğe olan benzerliği ile de dikkatleri üzerine çekmişti.

Balkan, yarışmanın ilk başladığı Show TV’deki ilk sezona katılmıştı. Yarışmanın o zaman Bu Tarz Benim adıyla yayınlanmıştı.

MEDYABEY

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu