Televizyon

İşte Benim Stilim’in olay yarışmacısı Bahar Candan yeniden ekranlarda

TV8’de yayınlanan İşte Benim Stilim’deki tavır ve konuşmalarıyla olay olan yarışmacı Bahar Candan yeniden ekranlarda. Bir süredir sosyal medyada Bahar Candan’ın Doya Doya Moda yarışmasında boy göstereceği konuşuluyordu. Bugün yayınlanan Doya Doya Moda’da Bahar Candan’ı görenler ilginç bir sürpriz yaşadı.

Bahar Candan ablası Nihal Candan’la beraber İşte Benim Stilim yarışmasında adlarından bahsettiren iki yarışmacıydı. Bahar Candan’ın tavırları ve özellikle merhum Nur Yerlitaş’la diyalogları çoğu kez programa damga vuruyordu. Özellikle ağlamalarıyla meşhur olan Bahar Candan TV8’de yayınlanan yarışmanın en ilginç figürlerinden birisi haline gelmişti.

Doya Doya Moda’da yarışacak olan Bahar Candan’ın performansı ve polemikleri şimdiden merak ediliyor.

BAHAR CANDAN KİM?

Ablası Nihal Candan gibi moda programında tanınan Bahar Candan, 17 Şubat 1998 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Kendisini de ünlü yapan İşte Benim Stilim ile adını duyuran Nihal Candan‘ın kardeşidir. Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan‘ın ortanca kızı olan Bahar Candan, lisansını hukuk bölümünde sürdürüyor.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu