Magazin

İşte Benim Stilim’in yarışmacısı Ayşegül Melisa Doğan’ın 7 yıl hapsi isteniyor

TV8’de yayınlanan fenomen moda yarışma programı İşte Benim Stilim yarışmacısına şok… Programda yarışan Ayşegül Melisa Doğan’ın 7 yıl hapsi istendiği öğrenildi. TV’de şöhret olan Ayşegül Melisa Doğan, alkollü araç kullanırken polise yakalandı. Arkadaşından izinsiz aldığı ehliyete ceza kestirince Doğan’a hırsızlık suçuyla dava açıldığı haber veriliyor.

BEŞİKTAŞ’TA BULUŞTULAR

“İşte Benim Stilim” yarışmasıyla fenomen haline gelen Ayşegül Melisa Doğan, 22 Aralık günü güzellik koçu olan arkadaşı Özge Özel ile bir araya geldi. Sabah gazetesinde yer alan habere göre, Beşiktaş’ta buluşan ikiliden Doğan, Özel’in ehliyetini çantasından alarak eline geçirdi.

Bir müddet sonra Doğan, Beşiktaş’ta aracı ile birlikte trafik polisleri tarafından durduruldu. 1.81 promil alkollü çıkan ünlü fenomen; ehliyet ve ruhsatını polis memurlarına ibraz ederken, daha önceden temin etiği Özel’in ehliyetini polislere verdi.

Söz konusu olay sonrası kendisine para cezası gelen Özel, ehliyetinin çalındığını fark edip suç duyurusunda bulundu. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında Özel’e ait olduğu belirlenen ehliyeti Doğan’ın kullandığı ortaya çıktı. Doğan, aracın şirket aracı olduğunu, ehliyeti çalmadığını, yanlışlıkla ruhsatın arasına girdiğini iddia etti.

DOĞAN’IN 7 YIL HAPSİ İSTENİYOR

Savcılık yürütülen soruşturma tarafından Ayşegül Melisa Doğan hakkında ‘Elde veya üstte taşınan eşyayı özel beceri ile almak suretiyle hırsızlık’ suçu kapsamında 7 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı. Hazırlanan iddianamede Doğan’ın polislerin kendisine hitap etmesine itiraz etmeyerek suçu işlediği belirtildi. Dava ilerleyen günlerde Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu