Televizyon

İşte Bu Tarz Benim’in yeni jürisi

Bu Tarz Benim programının 19 Ocak’ta başlayacak yeni bölümlerinin detayları belli oldu. 19 Ocak’ta başlayacak olan Bu Tarz Benim’i  Ebru Akel sunacak. jüri koltuğunda ise oldukça önemli isimler var. Cemil İpekçi, Umut Eker ve Sibel Arna jüri koltuğunda oturacak.

TV8’e  transfer olan Bu Tarz Benim yeni jüri üyeleri ve sunucusu büyük merak konusuydu. Show TV’de düşük maliyetine rağmen sezon başından beri dev bütçeli dizilere reytinglerde meydan okuyan programın ekibi, transfer olunca kanal ile yapım şirketi mahkemelik olmuştu. İsim hakkı kendilerinde kalan Show TV, programı Büyük Risk yarışmasını hazırlayan Joker Yapım’la yapma kararı aldı.

19 Ocak’ta ekrana gelmeye başlayacak olan yarışmayı, Ebru Akel sunacak. Jüri koltuğunda ise renkli kişiliğiyle ünlü modacı Cemil İpekçi, manken Umut Eker ile stil danışmanı ve Hürriyet gazetesi yazarı Sibel Arna oturacak.

Öte yandan iki programın reyting performansı şimdiden merak ediliyor.

İşte Ebru Akel’li yeni sezon Bu tarz Benim’in tanıtımı:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu