Medya

İşte, Cumhuriyet’in yeni yazar kadrosuna transfer edilen isimler

Cumhuriyet gazetesinde yeni yönetimin iş başına gelmesinden sonra gazetenin hem yönetim kadrosunda hem de yazar kadrosunda bir deprem yaşanmıştı. Bu süreçte birçok yazarın yazılarına son verilmişti. Gazetenin yazar kadrosuna şimdilerde yeni yazarlar ekleniyor. Peki Cumhuriyet’in yeni yazar kadrosunda kimler olacak? İşte, haberin detayları…

CUMHURİYET’İN YENİ YAZARLARI

Cumhuriyet gazetesinin sahibi Cumhuriyet Vakfı’ndaki yeni yönetim yeni yazarlar konusunda kolları sıvadı.  Gazeteye yeni yazarlar katılmaya devam ediyor. Cumhuriyet, bugün 5 yeni yazarın bünyesine katıldıklarını duyurdu.

Cumhuriyet, yeni yazarlarının isimlerini şu metinle duyurdu:

“Cumhuriyet, farklı alanlardaki uzmanlıkları ile kamuoyunun yakından takip ettiği isimlerle yazar kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Özdemir İnce , Adnan Binyazar , Yazgülü Aldoğan , Deniz Yıldırım ve Zafer Arapkirli geçtiğimiz hafta Cumhuriyet kadrosuna katılmıştı.

Bu hafta da 5 yeni isim daha Cumhuriyet ailesine katılıyor.

Hikmet Altınkaynak , Barış Terkoğlu , Zülal Kalkandelen , Örsan K. Öymen ve Bartu Soral, yarından itibaren yazıları ile Cumhuriyet’te ve cumhuriyet.com.tr’de…”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu