Yerli Dizi

İşte, Diriliş Ertuğrul’daki yeni karakterler ve oyuncular

Diriliş Ertuğrul 25 Ekim Çarşamba akşamı izleyicisi ile buluşmasına artık ramak kaldı.  Diriliş Ertuğrul 4. sezonunda  diziye katılan yeni oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Burak Hakkı ve Cemal Hünal’ın ardından Aslıhan Güner, Orhan Kılıç, Gürbey İleri, Ertuğrul Postoğlu, Sera Tokdemir, Arda Öziri Levent Sülün de sevilen dizinin yeni sezonunda boy gösterecek.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL’DA ZENGİN OYUNCU KADROSU

Proje tasarım, yapım ve senaristliğini Mehmet Bozdağ’ın yaptığı, yönetmenliğini Metin Günay’ın üstlendiği, başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Esra Bilgiç, Cengiz Coşkun, Nurettin Sönmez ve Murat Garipağaoğlu’nun paylaştığı Diriliş Ertuğrul dizisi 4. sezon ilk bölümü 25 Ekim Çarşamba saat 20:00’de TRT 1 ekranlara geliyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL’UN YENİ OYUNCULARI KİMLER?

Yeni sezonda da yepyeni mekanlar, birbirinden çarpıcı karakterler ve haftalık bir dizide görmeye alışık olunmayan savaş-aksiyon sahneleriyle izleyiciyle buluşacak olan Diriliş Ertuğrul Dizisi’nin oyuncu kadrosuna da yeni isimler katıldı.

 

Diziye Burak Hakkı ve Cemal Ünal’dan sonra yeni sezonda Aslıhan Güner, Orhan Kılıç, Gürbey İleri, Ertuğrul Postoğlu, Sera Tokdemir, Arda Öziri, Levent Sülün, Alper Atak gibi film ve dizi dünyasının güçlü isimleri katıldı. Aslıhan Güner “Karaca Hatun” karakterine, Orhan Kılıç “Atsız”, Gürbey İleri “Sancar”, Ertuğrul Postoğlu “Bahadır Bey”, Sera Tokdemir “Marya”, Arda Öziri “Göktuğ”, Levent Sülün “Simko” ve Alper Atak ise “Antheus” karakterlerine hayat verecekler.

LEVENT SÜLÜN DE DİRİLİŞ ERTUĞRUL’UN KADROSUNDA

En son “Kurtlar Vadisi Pusu” da John Smith karakteriyle izlediğimiz ünlü oyuncu Levent Sülün; uzun bir aradan sonra TRT1’de yayınlanan “Diriliş Ertuğrul” dizisinin kadrosuna katıldı…

Levent Sülün dizide Simko adlı bir esir tüccarını canlandıracak… Senaryo gereği Simko yalancı; güvenilmez; parayı çok seven bir karakter olarak ekrana gelecek.

Diriliş Ertuğrul 25 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00’de TRT1 ekranlarında olacak…

blank

blank

blank

blank

blankblank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu