Televizyon

İşte Doya Doya Moda’da Kemal Doğulu’nun yerine gelen ünlü isim

İki sezondur Doya Doya Moda programının jüri koltuğunda oturan Kemal Doğulu, Acun Ilıcalı’nın kurduğu dijital platform Exxen’de yer alacak yeni programı için yarışmadan ayrıldı. Kemal Doğulu’nun gözyaşlarıyla veda ettiği Doya Doya Moda’da yeni jüri belli oldu. Doya Doya Moda’nın yeni jüri üyesi kim oldu? İşte Doya Doya Moda’da Kemal Doğulu’nun yerine gelen isim…

Doya Doya Moda’nın yeni jürisi üyesi belli oldu. Kemal Doğulu’nun vedası ardından her gün yarışmaya farklı bir isim konuk olup yarışmacıları puanlıyordu. Doya Doya Moda’nın 4. Jüri üyesi 2 haftanın ardından netleşti. Doya Doya Moda’nın yeni jüri üyesi geçtiğimiz günlerde programa konuk olarak katılan İvana Sert programın yeni jüri üyesi oldu.

Ivana Sert, sosyal medyada sevenlerine verdiği müjdenin ardından tebrik mesajları aldı. Gülşah Saraçoğlu da Ivana Sert’in jüride yer alacağını duyurduğu videosu büyük ilgi gördü.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu