Müzik

İşte dünyaca ünlü şarkıcı İnna’nın Kapalıçarşı’da çekilen video-klibi

Dünyaca ünlü popçu İnna yeni şarkısının video klibi için mekan olarak İstanbul’da Kapalı Çarşı’yı seçti. Ünlü şarkıcının gelişiyle Kapalıçarşı olağanüstü bir gün yaşamış oldu.

Dünyaca ünlü Romanyalı şarkıcı Inna, dünya listelerinde bu yaza damgasını vuran yeni şarkısı “Bop Bop” için İstanbul Kapalıçarşı’da kamera karşısına geçti.

Daha önce de “Party Never Ends” şarkısının klibini İstanbul’da çeken İnna’ya bu kez Kapalıçarşı evsahipliği yaptı. Youtube’da yayınladığı ilk hafta yüzbinler tarafından tıklanan klibin oyuncuları da tarihi çarşının esnafı ve ziyaretçileri oldu.

Müzik dünyasının 2008 yılında tanıdığı Romanya’nın en ünlü şarkıcısı İnna, ilk albümü olan “Hot” ile ülkesindeki tüm ödüllerin sahibi oldu. İnna bir yıl sonra da MTV Romanya Müzik Ödülleri’nde ‘en iyi dans’, ‘en iyi çıkış yapan şarkıcı’, ‘en iyi şov’ ve ‘en iyi uluslararası sanatçı’ ödüllerini kazandı.

Türkiye’de çok sevilen Romanyalı şarkıcı İnna ülkemizde verdiği konserlerin yanısıra çektiği kliplerle de ülkemizin yurtdışındaki tanıtımına katkı yapıyor. “Party Never Ends” klibi iki milyon kişi tarafından tıklanan İnna’nın yeni klibi “Bop Bop” ise sadece bir haftada 250 bin kişi tarafından izlendi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu