Yerli Dizi

İşte, Fox TV’nin iddialı dizisi Sen Çal Kapımı’nın yayın tarihi

Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in paylaştıkları, Fox TV’nin son dönem en iddialı dizi projesi Sen Çal Kapımı’nın yayın tarihi belli oldu. MF Yapım imzalı yeni iddialı dizisi ‘Sen Çal Kapımı’ ekran macerası Temmuz ayında başlıyor.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in yer aldığı ‘Sen Çal Kapımı’ dizisinin merakla beklenen yayın tarihi 1 Temmuz Çarşamba olarak açıklandı.

Oyuncu kadrosunda; Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in yanı sıra Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan, Sitare Akbaş, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, Ahmet Somers, Dorukhan Kenger ve İlkyaz Arslan gibi isimleri barındıran dizi holding patronu Serkan ve çiçekçi kız Eda’nın aşk hikayesini anlatacak.

Sen Çal Kapımı’nın konusu:

Hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda Yıldız (Hande Erçel), yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat (Kerem Bürsin) ile karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi teklif eder.

Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu