M.Bey/ÖzelYerli Dizi

İşte, gün değişikliği yaşanmayacak olan Hayat Sırları’nın final tarihi

MEDYABEY-ÖZEL: Star TV’de yayınlanan ve erken final haberleriyle gündeme gelen Hayat Sırları’nın akıbeti belli oldu. Beklenen reytinglerin altında kalan dizi, en son gün değişikliği ihtimali ile gündeme gelmişti. Medyabey, dizinin akıbetiyle ilgili kesin bilgilere ulaştı. Buna göre Hayat Sırları için gün değişikliği ihtimali artık söz konusu değil. Kanal yönetimi gün değişikliğine gitmeden Hayat Sırları için erken final kararı aldı. Dizi, 11. bölümde final yapacak.

REYTİNG KURBANI DİZİLER KERVANINA KATILDI

Star TV’nin son dönem gözde dizi projesi olarak gösterilen ve başrollerinde Hazar Ergüçlü, Ekin Koç ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın yer aldığı Hayat Sırları için erken final dedikoduları gerçek oldu. Dizinin müdavimleri son bir ihtimal olarak gün değişikliği beklentisine girmişti. Ama kanaldan gelen haberler iç açıcı değil.

HAYAT SIRLARI 11. BÖLÜMDE FİNAL YAPACAK

Star TV yetkilileri gün değişikliğine gitmeden Hayat Sırları için erken final kararı aldı. Bu karara göre dizi yayınlanacak olan 11. bölümüyle final yaparak ekran macerasına son verecek.

Most Production/Gül Oğuz’un yapımcılığında çekilen dizinin yönetmenliğini Murat Can Oğuz üstleniyordu. Dizinin senaryosunu kaleme alan isim ise Mahinur Ergun’du.

FİNAL 3 OCAK ÇARŞAMBA GÜNÜ

27 Aralık Çarşamba akşamı 10 bölümü yayınlanacak olan dizinin bir değişiklik olmadığı takdirde 3 Ocak Çarşamba akşamı yani 11. bölümünde final yapması bekleniyor.

MEDYABEY-ÖZEL

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu