Medya

İşte Kanal D ve CNN Türk’te görevlerine son verilen isimler

Doğan Medya’nın Demirören Grubuna satışı sonrasında taşların yerinden oynayacağı ve pek çok isimle yolların ayrılıcağı bekleniyordu. Rekabet Kurulu’nun satışı onaylamasının hemen sonrasında Kanal D ve CNN Türk’te beklenen tasfiye hamlesi başladı. Peki, Kanal D ve CNN Türk’te hangi isimlerle yollar ayrıldı? İşte detaylar…

ÖZGÜL APAÇE’NİN GÖREVİNE SON VERİLDİ

CNN Türk haber merkezi yöneticisi Ali Obuz ile Kanal D program direktörü Özgül Apaçe’nin işlerine son verildiği öğrenildi. Bu arada CNN Türk editörlerinden Alişer Delek ile de yollar ayrıldı.

SAYNUR TEZEL CNN TÜRK EKRANLARINA VEDA ETTİ

Bugün gelen haberler arasında kanaldan ayrılanların listesinde Saynur Tezel’in de adı geçiyordu. Kanaldan ayrılan ünlü ekran yüzlerine Tezel de katıldı. CNN Türk’te hafta içi her gün Günlük programını sunan Saynur Tezel’in de çıkışı verildi.

MURAT GÜLOĞLU DA GİDENLER ARASINDA

Kanal D’ye Fox TV’den gelen ve sabah haberlerini sunan Günaydın Türkiye programının sunucusu Murat Güloğlu ile yollar ayrıldı. ‘Günaydın Türkiye’ programı ekrana veda etti. Programın sunucusu Murat Güloğlu ve program ekibinden 10 kişi ile yollar ayrıldı.

Murat Güloğlu, Instagram hesabından veda mesajı paylaştı. Güloğlu, şunları söyledi:

“Bu sabah son programımız dostlar!
Artık nihayetlendiriyoruz.
Bu hayli zorlu ama keyifli geçen süreçte yanımızda olduğunuz için çok teşekkür ederim.
Evinizin Oğlu her zaman seninle, yayında olamasa da yanında!”

CNN TURK DİJİTALİN YAYIN YÖNETMENİ ALPHAN DA  GİTTİ

Bugün de CNN Türk’ten ayrılık haberlerinin ardı arkası kesilmedi. Cnnturk.com.tr Yayın Yönetmeni Umut Alphan ve CNN Türk Haber Programları Müdürü Cansel Poyraz’la da yolların ayrıldığı haber veriliyor.

Hatırlanacağı gibi Umut Alphan’ın eşi Melis Alphan’ın da geçtiğimiz ay Hürriyet’le yolları ayrılmıştı.

ASLI ÖYMEN DE GİTTİ

2006 yılından bu yana Doğan Grubu’nda çalışan CNN Türk Programlar Koordinatörü Aslı Öymen’nin de işine son verildi. Öymen, aynı zamanda “Afiş” adlı kültür sanat programını hazırlayıp sunuyordu.

EBRU BAKİ DE KANAL VEDA EDENLERE KATILDI

CNN Türk Ekonomi Müdürü ve hafta içi her sabah ekrana gelen Parametre programının sunucusu Ebru Baki de işine son verilenler arasındaydı.

KANAL D ANA HABER’DE YAPRAK DÖKÜMÜ

Kanal D’de Genel Yayın Yönetmeni Süleyman Sarılar ile Kanal D Haber Daire Başkanı ve Ana Haber sunucusu Ahmet Hakan’ın ayrılığının ardından 13 isimle yollar ayrılmıştı. Kanal D’de yaşanan ayrılıklar, geçtiğimiz hafta CNN Türk’te de devam etmiş ve Ana Haber sunucusu Duygu Demirdağ ile de yollar ayrılmıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu