Yerli Dizi

İşte Kırgın Çiçekler’in yeni sezon başlama tarihi

ATV’nin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı büyük bir merakla beklenen Kırgın Çiçekler dizisinin başlama tarihi belli oldu. Sevilen dizi 19 Eylül Pazartesi akşamı saat 20:00’de ATV ekranlarında olacak. Kırgın Çiçekler’in yeni sezon fragmanı da yayınlanmıştı. Kırgın Çiçekler’in yeni sezon yayın tarihi ATV’nin resmi web sitesinden ve sosyal medya hesaplarından da duyuruldu.

KIRGIN ÇİÇEKLER YENİ SEZON İÇİN GÜN SAYIYOR

Kırgın Çiçekler yeni sezonunun ilk bölümüyle 19 Eylül Pazartesi günü yayınlanacağının duyurulması haberine en çok sevinenler şüphesiz diziyi başlangıcından itibaren sıkı bir şekilde takip eden izleyicileri oldu.

Kırgın Çiçekler yeni sezonda 52. bölümüyle ekran macerasına kaldığı yerden devam edecek.

Yeni sezonda Kırgın Çiçekler’de neler yaşanacak? İşte Kırgın Çiçekler’de yeni sezon tüyoları

KIRGIN ÇİÇEKLER’İN GENEL HİKAYESİNİ HATIRLAYALIM

Eylül 16’sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal’le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal’in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül’ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül’ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül’ün yetimhane günleri başlar.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu