Televizyon

İşte Kısmetse Olur’a veda eden isim…

Kanal D’de yayınlanan Kısmetse Olur’da haftanın finali vardı. Kanal D ekranlarının izlenme rekorları kıran evlilik programında bu akşam 21.haftanın finalinde Tankut mu yoksa Erdem mi yarışmaya veda edecek? Tankut ve erdem İkişer Oy almıştı. İki isim arasında  yeni bir oylama yapıldı. Elemenin sonunda Kısmetse Olur’a veda eden isim belli oldu.

 

erdem-kismetse-olur

28 Şubat Pazar gecesi Kanal D’de ekrana gelen eleme gecesinin sonunda Melis 10 bin liralık ödülün sahibi oldu ve Ceyda’yı elenmekten kurtardı. Erdem Dalfidan Kısmetse Olur’a veda eden isim oldu.

Erdem kızların gözyaşları arasında eve veda etti. Erdem’in kalması gerektiğini söyleyenler de vardı. Kısmetse Olur’un eleme gecesinde heyecan ve gözyaşı adeta tavan yaptı.

Erdem eleme sonrasında yaşadığı herşeyin hayal gibi gelip geçtiğini evi çok özleyeceğini söyledi.

Yeni damat adayı Ali Ayça için geldiğini açıkladı. Ali, Ayça’ya gamzelim diye hitap etti. Ali, yaşam koçluğu yaptığını söyledi.

Yeni damat Ayça ekrandan görünce evlenmek istediğini ifade etti.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu