Televizyon

İşte MasterChef Türkiye’de 16 Ekim’de elenen isim…

Dün yani 16 Ekim itibarıyla kimin elendiği sorusu cevap buldu. Dün akşam Murat ve Doruk’la birlikte eleme potasına giren isimler belli oldu. Peki MasterChef Türkiye’de bu hafta kim elendi? İşte sorunun cevabı…

MASTERCHEF’TE MERAK EDİLEN ELEME 

TV8’in bu sezon öne çıkan yemek yarışma programı MasterChef Türkiye’de bir eleme akşamı daha geride kaldı. Peki, sürpriz isimlerin eleme potasına çıktığı gecede veda eden kim oldu?

DOKUNULMAZLIK MEHMET’İN OLDU

Dün akşam yapılan takım oyununda galip gelen taraf Kırmızı takım olurken Mavi takımdan iki isim eleme potasına adını yazdırdı. Dokunulmazlığı alan isim ise Mehmet oldu.

MASTERCHEF TÜRKİYE’DE ATAKAN ELENDİ

Dün akşam yapılan yarış sonrasında eleme potasında olan isimler Murat, Doruk, Eslem ve Atakan oldu. Jüri önüne çıkan dört isim arasından bir kişi yarışmaya veda etti.

Eleme potasından ilk çıkan isim Murat oldu. Potadan ikinci kurtulan isim ise Doruk oldu. Atakan ve Eslem arasında yapılan son elemede ise yarışmaya veda eden isim Atakan oldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu