Televizyon

İşte Nur Yerlitaş’ın alacağı gerçek ücret

İşte Benim Stilim’in yeni sezonunda jü koltuğuna yeniden oturacak olan Nur Yerlitaş’ın alacağı ücret medyada gündem konusu olmuştu. Enson çıkan haberlerde yarışmaya yeniden dönen Nur Yerlita’ın aylık 400 bin lira alacağı yazılmıştı.

Milliyet’in TV  yazarı Sina Koloğlu, Nur Yerlitaş’ın medyada çıkan ücret haberlerini köşesine taşıdı. Aldığı haberi okurlarıyla paylaşan Koloğlu, Yerlitaş’ın medyada yazıldığı gibi 400 bin lira değil daha önceden aldığı parayı yani 200 bin lira ücret alacağını yazdı.

 

Çıkan haberlerin yarısı kadar da olsa 200 bin liralık ücreti muhteşem olarak değerlendiren Sina Koloğlu’nun ” Nur Yerlitaş ne kadar alacak?” başlıklı o yazısı:

 

Nur Yerlitaş’ın ayda 400 bin TL alacağı yazıldı. ‘İşte Benim Stilim 2016’ya tekrar dönen Nur Hanım, daha önce aldığı 200 bin TL aylık ücreti alacakmış. Yerlitaş’ın yarışmaya kendi isteğiyle katıldığı söylendi. Yapım şirketinin izlenme oranı düşünce Nur Yerlitaş’a döndüğü ve istediği parayı verdiği yazılmıştı. Ne olursa olsun bize bu para da ‘muhteşem’ geliyor! ‘Eğlence sektörü, kapitalist sistemde yüksek paraların konuşulduğu sektördür. Ama kapitalist ülkelerin doktorları, öğretmenleri, memurları ve işçilerinin maaşları onların sinemaya, konsere daha çok gitmelerini sağlayacak seviyede tutulur. Yani eğlence sektörünün tüketicileridir. ‘Asgari ücretin 1300 TL olsun mu olmasın mı?’ diye tartışıldığı bir ülkede aylık 200 bin TL’ye Moda programı sunmak, muhteşem olmalı!

Yazının devamı:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu