Oyun

İşte Sony’nin açıkladığı PlayStation Plus Ekim 2020 ücretsiz oyunları

İçinde bulunduğumuz Ekim ayında Sony’nin çevrimiçi oyun platformu PlayStation Plus (PS Plus) ücretsiz indirilebilecek oyunlar listesini açıkladı. Bu gelişme özellikle PS kullanıcılarında heyecana neden oldu. Birçok kullanıcı PS Plus oyunları ve ücretsiz üyeliği için araştırmaya başladı. İşte, PlayStation Plus Ekim 2020 bedava oyunları listesi…

PlayStation platformunda oyunları çevrimiçi oynayabilmek için PS Plus aboneliğine sahip olunması gerekiyor.

Aylık ya da senelik dahil olabildiğiniz Plus sistemi kullanıcılarına çevrimiçi oyun oynama olanağı sunmasının yanında her ay üyelerine özel oyunlar hediye ediyor ve indirimli fiyat teklifleri ile ucuza oyun satın alabilme imkanı sağlıyor.

EKİM 2020 BEDAVA OYUNLARI

PlayStation, Eylül 2020 dönemi için milyonların en çok oynadığı Battle Royale türü olan PlayerUnknown’s Battlegrounds ile ve oyun tarihinin en önemli yapımlarından Street Fighter V’i hediye etmişti.

PLAYSTATION PLUS EKİM 2020 OYUNLARI

PlayStation Plus üyelerine 2020 Ekim ayı ücretsiz oyunları belli oldu.

Sony Entertainment dünyası PlayStation Plus üyelerine Ekim 2020 dönemi için dünyanın en çok satan video oyun serilerinden biri olan Need for Speed: Payback ile 1918’in Londra’sında vampire dönüşen Dr. Jonathan Reid’in hikayesini konu alan Vampyr oyununu PS Plus üyeleri için ücretsiz sunuyor.

Ücretsiz sunulan bu iki oyun 6 Ekim – 2 Kasım tarihleri arasında oynanabilecek.

PLAYSTATION PLUS ABONELİĞİ NASIL ALINIR?

Sony Interactive Entertainment, her ay üyelerine özel oyunlar hediye edip indirimli fiyat teklifleri ile ucuza oyun satın alabilme imkanı sağlıyor. Bu özel imkanlardan faydalanmak için aylık veya senelik olarak Playstation Plus üyesi olmak gerekiyor.

PlayStation Plus abonesi olmak için bir PlayStation Network hesabı ve hesaba bağlı geçerli bir ödeme yöntemi (ör. kredi kartı veya PayPal hesabı) olması gerekiyor.

* PS4 sisteminizdeki PlayStation Store
* Web üzerindeki PlayStation Store
* Mağazalardan satın alınabilen PlayStation Plus hediye kartı (para puan kodu)

PLAYSTATION PLUS ABONELİK ÜCRETLERİ

Ps Plus üyeliği için PS Plus’a bir, üç veya 12 ayda bir tekrarlayan ödeme planı uygulanıyor. PlayStation Plus üyeliği ücretleri ise 12 ay için 179,90 TL her 12 ayda bir 15 TL, 3 ay için 74,99 TL her 3 ayda bir 25 TL, 1 ay için 23,99 TL şeklinde uygulanıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu