SurvıvorTelevizyon

İşte Survivor 2016 şampiyonu olan isim

Survivorda heyecan dolu ekrandaki beş, yapım ekibinin yaklaşık 6 ayı aşkın süredir süregiden macerası bu gece sona eriyor. 22 yarışmacıdan sadece 1 kişi şampiyon olarak Survivor 2016’yı tamamlama şansına sahipti. O isimlerden biri Atakan, biri de Serkay oldu. Acaba Şampiyon Survivor hangisi? Atakan mı, Serkay mı?

Survivor Ünlüler ve Gönüllülerden birer finalist bu gece Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Survivor final yarışması için ekranda yarıştı. Serkay ve Atakan şampiyonluk yarışında heyecanlarını arkadaşlarının ve ailelerinin yer aldığı stüdyoda yenmeye çalıştılar. Survivor anılarının muhteşem kliplerle ve videolarla doldurulduğu çok özel Survivor final gecesinde Şampiyonun adı da belli oldu.

Acun Ilıcalı şampiyonun ismini şu sözlerle açıkladı: 

“Survivor 2016’da koca bir sezonun sonunda final koltuğuna oturan ve seyircilerimizin kullandıkları oylar sonucunda rakibinden daha çok oy alarak, Survivor 2016’ın şampiyonluğunu hak eden, bu yılın Survivor’ı olan, bu yılın şampiyonu olan yarışmacımızın adını açıklıyorum. Survivor 2016’ın şampiyonu: Atakan”

Ve Şampiyon ATAKAN oldu. 

Survivor Serüveninde Finalistler Neler Yaşandı?

TV8 ekranlarında Survivor heyecanı bu gece kasıp kavurdu. Ünlülerden Atakan ve Gönüllülerden Serkay her ikisi de sporcu geçmişine sahip. 20 arkadaşlarını geride bırakarak bu geceye kadar geldiler.

Çok büyük çalkantıların yaşandığı, hiç olmadığı kadar sakatlıkların göründüğü ve gelmiş geçmiş en çok ses getiren Survivor serüveni Survivor 2016 yarışında birinciyi canlı yayında Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Noter huzurunda yapılacak olan SMS oylama sonuçlarının yer aldığı zarf dakikalar sonra Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Survivor 2016 birincisi büyük ödülün de sahibi oldu.

atakan

Survivor Atakan kimdir?

Tam adı Çağan Atakan Arslan olan Avatar lakaplı, Survivor yarışmasının finalistlerinden Avatar Atakan; kick boks ve Muay Thai sporcusu. 27 Ağustos 1989 yılında Sivas’ta dünyaya gelen Avatar lakaplı Survivor Atakan, spor hayatına basketbol ile başlamıştır. 27 Ağustos 1989 yılında Sivas’ta dünyaya gelen Avatar lakaplı Survior Atakan, spor hayatına basketbol ile başlamıştır. 16 yaşında vücut geliştirmeye başlayan Survivor Atakan, 17 yaşında dövüş sporları ile tanışmış ve o günden bu yana bir çok başarıya imza atmıştır. Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu’na parkur rekoru kırıp okul birincisi olarak girmiştir. Survivor Atakan, 2008 yılından itibaren kick boks ve Muay Thai Milli Takımlarında ülkesini uluslararası arenada temsil etmekte, aynı zamanda da profesyonel müsabakalara çıkmaktadır.
2011 yılında Özbekistan’da IFMA Muay Thai Dünya Şampiyonu unvanını kazanmış ve bu alanda ülkesine büyük erkeklerdeki ilk altın madalyayı getiren Survivor Atakan, adından Solider olarak söz ettirmiştir. Profesyonel sporun dışında çeşitli sinema ve dizi filmlerinde de oynayan Survivor Atakan modellik de yapmaktadır.

serkay

Survivor Serkay kimdir?

Serkay Tütüncü 7 Şubat 1991 tarihinde İzmir Tire’de dünyaya geldi. Amatör bir futbolcu olan Atakan, 178 boyunda ve 76 kilo ağırlığında ve şu anda Survivor 2016 finalistlerinden biri olarak büyük yarışta yerini aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu