SurvıvorTelevizyon

İşte Survivor Çeyrek final oylamasında ilk elenen isim, SMS oylama sonuçları

Survivor yarışmasında yarı finale çıkmak için Semih, Nagihan ve Damla üçlü SMS oylamasına çıktılar. Oylamanın ilk etabı saat 22.50’de tamamlandı. Survivor çeyrek finali oylamasında ilk elenen isim belli oldu. Survivor macerasına son iki gün kala veda eden isim kim oldu? Survivor 2016 yarı finalinde hangi isimler yarı final mücadelesine devam edecek?

Survivor yarışması tüm heyecanıyla devam ediyor. Duygusal görüntülerin yaşandığı Survivor çeyrek final bölümünde ilk etap oylama tamamlandı. Oylama sonuçlarına göre Survivor Şampiyonu olmayı kıl payı kaçıran ilk isim hangisi oldu. Üçlü SMS’te yer alan Semih mi, Nagihan mı, Damla mı çeyrek final oylaması ilk etabında en az oyu alarak elendi?

Survivor 2016’da ikinci yarı finalist açıklandı. 21 haftanın (5 ay) ardından Survivor macerasında yarı finale yükselen ismi Acun Ilıcalı canlı yayında açıkladı. Semih Öztürk ve Damla Can arasında yapılan çeyrek final ikinci etap eleme SMS oylaması sonuçlarına göre survivora veda eden isim kim oldu? Atakan’ın rakibi kim? Yarı final koltuğuna oturan isim Semih mi? Damla mı?

Survivor’ın Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki yarı finale ismini yazdıran isim Damla Can oldu. Survivor 2016’ının 2. yarı finalisti: Damla Can oldu.

Damla Can yarı finalde Atakan ile final koltuğuna oturmak için yarışacak.

Survivor Çeyrek finalinde iki şok üst üste yaşandı. Fanlarının oy potansiyelinin çok yüksek olduğu düşünülen Semih Öztürk SMS oylamasında elendi. Performansıyla tam bir Survivor olduğu her platformda kuşku götürmeyen Nagihan da elendi. Sosyal medyada çok tartışılan bu konu, “Karşı oyların birleşmesi sonucu böyle bir sonuca ulaşılmış olunabilir mi?” soruları akıllara geliyor.

5 aylık Survivor yarışması macerasında dişe diş Survivor olmayı başaran beş isimden 3’ü bu akşam üçlü SMS’e çıktı. Çeyrek final elemesinde SMS oylaması iki etapta gerçekleşiyor. 22.50’de tamamlanan ilk etapta en az oyu alan isim Survivor’a veda ediyor. Kalan iki yarışmacı için ise; ikinci etap başlayacak ve gece yarısına doğru sonuçlar canlı olarak Acun Ilıcalı tarafından TV8’de açıklandı.

İŞTE İLK VEDA EDEN O İSİM!

Acun Ilıcalı “Survivor 2016’da rakiplerinden daha az oy alarak bu büyük macereya çeyrek finalde veda eden ilk ismi açıklayacağım.” diyerek o ismi açıkladı.

Elenen isim Nagihan Karadere oldu! 

Kalan diğer iki isim ise 40 dakika daha oylamaya devam edecek. Gece yarısında ise çeyrek finalin birincisi yani yarı finale kalmayı başaran isim açıklanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu