MagazinMüzik

İşte Tarkan’ın yeni albümünün çıkış tarihi

Özellikle hayranlarının merakla beklediği Tarkan’ın yeni albümünün  çıkış tarihi belli oldu. Tarkan’ın bağlı bulunduğu DMC firmasının Genel Müdürü Samsun Demir, konuyla ilgili açıklama yaptı. Demir’in  instagram hesabından albümün çıkışına yönelik yaptığı kısa açıklama en çok da ünlü popçunun hayranlarını sevindirdi. Peki Tarkan’ın yeni albümünün çıkış tarihi ne?

TARKAN’IN YENİ ALBÜMÜ HAZİRAN’DA

 

Samsun Demir, Tarkan’ın yeni albümünün haziran ayının ikinci yarısında piyasada olacağının müjdesini verdi.

Yaklaşık 4 yıldır bu albüm üzerinde çalıştığını belirten Tarkan, kış ayında vermiş olduğu bir konserde sıcaklar geldiğinde albümü çıkaracağını duyurmuştu. Sosyal medya hesaplarından da zaman zaman kısa paylaşımlar yapan Megastar’ın, albümü piyasaya süreceği tarih büyük merak konusu olmuş ve çeşitli tahminlerde bulunulmuştu.

Tüm hazırlıkları tamamlanmış olan albümün, Tarkan’ın 23 Haziran’da Bakü’de vereceği Formula 1 yarışlarının açılış konserinden önce çıkacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu