M.Bey/Özel

İşte, TGRT Haber Genel Yönetmenliğine Yücel Koç’un yerine gelecek isim (M.Bey-Özel)

MEDYABEY-ÖZEL: TGRT Haber kanalında yeniden yapılanma sancısı… TGRT Haber Kanalı’nın Genel Yayın Yönetmeni Yücel Koç’un Türkiye Gazetesi Yayın Koordinatörü olarak atanmasının ardından kanalın yeni gelişmelere gebe olduğu haber veriliyor. TGRT Haber’de yeniden yapılanma adına neler olacak, kimler gidiyor, kimlerin pozisyonunda ne gibi değişim yaşanacak? Öte yandan Yücel Koç’un ardından kanalın başına kimin geçecek isim belli oldu.

ERCAN SEKİ TGRT HABER GENEL YAYIN YÖNETMENİ

TGRT Haber’de Yücel Koç’un yerine getirilmesi düşünülen ismin Ercan Seki oldu.

Ercan Seki TGRT Haber kanalında Haber Koordinatörü olarak görev yapıyordu. Ercan Seki’den boşalan koordinatörlük görevi için ise  Bülent Çöltekin’in adı geçiyor.

SABAH HABERLERİNE İKİ YENİ İSİM

Kanalda yaşanacak olan önemli değişikliklerden biri de kanalın sabah haberlerinde yaşanacak. Halen “Sabah Sabah” programını sunan Mustafa Arslaner‘in yerine Nevra Öner ve Türkiye Gazetesi Haber Müdürü Fatih Selek 8 Mayıs Pazartesi gününden itibaren TGRT Haber’de sabah haberlerini birlikte sunacaklar.

Öte yandan sabah haberlerinin saatinde de farklılık yaşanacak halen 06-09 saatleri arasında yayınlanan sabah haberleri 8 Mayıs tarihinden itibaren 07-09 saatleri arasında ekrana gelecek.

Kanalda Sabah Sabah programını sunan Mustafa Arslaner’le yolların ayrılacağı bildiriliyor.

ANA HABERİ KİM SUNACAK?

Kanalda Yücel Koç sonrası yaşanacak yeniden yapılanmadan ana haber bülteni de etkilenecek. TGRT Haber Ana Haber Bültenini sunan Mehmet Aydın‘ın yerine ise yeni bir ismin geleceği konuşuluyor. Yeni ismin kim olacağı konusunun önümüzdeki günlerde netlik kazanacağı öğrenildi.

YÜCEL KOÇ’LA YOLLARIN AYRILMASININ NEDENİ 

Kulislerden sızan bilgilere göre Yücel Koç’la yolların ayrılmasının nedeninin reytinglerde beklenen sıçramanın bir türlü yapılamamış olmasının gösterildiği konuşuluyor. Nazif Özcan’dan görevi devralan Koç’un kanalın reytinglerinde istenilen sıçramayı gerçekleştirememiş olması kanalla yollarının ayrılmasında etkili olduğu haber veriliyor.

HABERİ SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU

Yücel Koç, görev değişikliği haberini sosyal medya Twitter’daki hesabından duyurmuştu.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu