Yerli Dizi

Yeni sezonda Kırgın Çiçekler’in senaryosunda dikkat çeken detaylar

ATV’nin sevilen ve reyting rekorları kıran dizisi Kırgın Çiçekler dizisinde yeni sezonda neler yaşanacak? İnternet aleminde konuşulan, kulislerden sızan bilgilerin kulaktan kulağa dolaştığı Kırgın Çiçekler’in yeni sezondaki bölümlerinde yaşananları sizler için derledik. İşte, Kırgın Çiçekler’in yeni bölümlerinde neler yaşanacağı ile ilgili yapılan dedikodular ya da tüyolar…

“KÖTÜ ADAM” KEMAL HAPİSHANEDEN ÇIKACAK

Evet, Kırgın Çiçeklerin kötü hatta “sapık” karakteri Kemal’in hapishane günleri kısa sürecek. İddiaya göre Kemal, hapisten çıkar çıkmaz kötülüklerine devam etmek için soluğu kızların kaldığı yurdu ablukaya alacak. Yani sizin anlayacağınız huylu huyundan vazgeçmeyecek.

GÜNEY VE SONGÜL AYRILACAKLAR

Dedikodusu yapılan diğer bi konu da Songül ve Güney ile ilgili. Mutlu bir beraberlik yaşayan ikilinin arasına kara kedi girecek. Mutlu süren zamanlar geride alacak. İkili net bir ayrılık yaşayacaklar. Ama sonrasında ikili yeniden barışacak ve mutlu günlerine geri dönecekler. Bu ayrılığın nedeni olarak diziye yeni giren Almila Ada’nın canlandırdığı karakter “Eda” nın olabileceği dillendiriliyor. Zengin ve varlıklı bir ailenin kızı olan Eda, ailesinin yaşadığı trajik olayların sonucunda soluğu kızların yaşadığı yurtta alacak.  Eda’nın Güney’e aşık olduktan sonra Güney’e kancayı takacağı konuşuluyor.

ALMİLA ADA KİM?

1996 doğumlu genç ve güzel oyuncu Almila Ada,  1.74 boyunda ve 46 kilo ağırlığında. Saç rengi kumral, göz rengi ise yeşil. İstanbul Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda eğitimini tamamladı. “Kaderimin Yazıldığı Gün” dizisinde “Nehir Yörükoğlu” karakterini canlandırdı.

MERAL KOMADAN ÇIKACAK CEMRE İSE…

Kırgın Çiçekler’in yeni sezon bölümlerinde Meral ve Cemre ile ilgili konuşulanlarda sıra…Söylenen o ki Meral kötü günleri geride bırakarak koma durumundan çıkıp sağlığına kavuşacak. Meral’den sonra Cemre ile ilgili de iyi bir haber var. Gözleri görmeyen Cemre’nin geçici bir körlükten sonra yeniden görmeye başlayacağı iddia ediliyor.

SONGÜL’ÜN BABASI ORTAYA ÇIKACAK

Kırgın Çiçekler’in yeni sezondaki ilginç gelişmelerinden biri dizinin sevilen karakterlerinden olan Songül ile ilgili. Songül’ün babasının ortaya çıkacağı ve dizinin bazı bölümlerine damgasını vuracağı konuşuluyor. Songül’ün babasının ortaya çıkmasına kesin gözüyle bakılıyor.

KIRGIN ÇİÇEKLER NEREDE ÇEKİLİYOR?

En çok merak edilen konulardan birisi de Kırgın Çiçekler dizisinin İstanbul’un neresinde çekildiği konusu. Sevilen dizinin setinin ağırlıklı olarak İstanbul’un karşı yakasında Altunizade-Koşuyolu’nda bulunduğu ifade ediliyor.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

  1. ollllllleeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy geri başlıyor biliyormusunuz size gercekten hayranım hepinizi coooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyorum inşaallah hayırlısıyla başlarsınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu