Televizyon

İşte, Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın yeni sezondaki programı: “Artık Susma”

Show TV’de geçtiğimiz sezon Evleneceksen Gel adlı evlilik programıyla ekrana gelen Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın yeni sezonda Show TV’de nasıl bir formatla ekrana gelecekleri belli oldu. İkili, “Artık Susma” programıyla cinayet vakalarının üzerine gidecek.

SEDA SAYAN VE UĞUR ARSLAN ARTIK CİNAYET ÇÖZECEK

Seda Sayan ve Uğur Arslan,  “Artık Susma” adlı yeni programla yeni sezonda izleyici karşısında olacak. Artık Susma 11 Eylül Pazartesi gününden itibaren Show TV’de olacak.

Geçen sezon aldıkları yüksek reytinglerle dikkatleri çeken ikilinin yeni sezonda hangi programla ekrana gelecekleri merak ediliyordu. Seda Sayan ve Uğur Arslan, bu sezon oldukça revaçta olan polisiye ya da kriminal olayları işleyen bir içerikle ekrana gelmeye hazırlanıyorlar.

MÜGE ANLI’NIN KULVARINA GÖZ DİKTİLER

Global Yapım tarafından hazırlanan programda Seda Sayan ve Uğur Arslan, stüdyodaki konuklarıyla her gün faili meçhul cinayetleri çözmeye çalışacak, kayıpların izini sürecek ve güncel polisiye olayları canlı bağlantılarla adım adım izleyerek seyirciye aktaracak.  “Artık Susma” adlı programın Müge Anlı’nın programı Tatlı Sert ile çakışmayacağı dikkatlerden kaçmadı. Tatlı Sert sabah kuşağında ekrana geliyorken Artık Susma öğleden sonra kuşağında ekrana gelecek.

Evlilik programından sonra cinayetlere de el atacak olan Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın yeni konseptle nasıl bir performans sergileyecekleri merak ediliyor.

“Artık Susma” 11 Eylül Pazartesi günü saat 15.00’te Show TV’de olacak.

Artık Susma’nın tanıtım videosu da yayınlandı. İşte o tanıtım:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu