MagazinSinemaYoutube

İşte YouTube’un fenomen gurubu Kafalar’ın filmi Kafalar Karışık’ın vizyon tarihi

Ünlü Youtuber’ların sinema projeleri Enes Batur’un Hayal mi Gerçek mi filminden sonra hız kazandı. Oğuzhan Uğur’un da sinema projesi Borç Harç’ı hayat geçirdiği biliniyor. YouTube’un çalışkan ve komik ekibi Kafalar, bu kez sinema filmi Kafalar Karışık ile gündemde. Filmin vizyon tarihi ne zaman? Oyuncu kadrosunda ve künyesinde hangi isimler bulunuyor? İşte detaylar..

KAFALAR KARIŞIK’IN VİZYON TARİHİ BELLİ OLDU

Sosyal medya ve YouTube’un sevilen grubu Kafalar’ın yer aldığı ayrıca oyuncu kadrosunda; Metin Akpınar, Perihan Savaş, Cihan Ünal, Erkan Can, Güven Kıraç, Nilgün Kasapbaşoğlu, Zuhal Yalçın, Ruhi Sarı, Erhan Yazıcıoğlu, Selahattin Taşdöğen ve Burak Tamdoğan gibi usta oyuncularla buluştuğu “Kafalar Karışık” filminin vizyon tarihi belli oldu.

Beykoz Kundura Fabrikası Dizi Film Platosu’nda gerçekleştirilen filmin düğün sahnesinde Metin Akpınar itfaiye ekibi ile nikah törenini bastı. Basınçlı su kimleri püskürttü, nikah masasında bulunan gurubu kaçırdı. Eğlenceli sahneleriyle “Kafalar Karışık” 7 Aralık’ta vizyonda olacak.

CİHAN ÜNAL: “GENÇ ARKADAŞLARA OMUZ VERMEK İSTEDİM”

“Kafalar Karışık” filminin setinde konuşan usta oyuncu Cihan Ünal, daha önce komedi türündeki sitcom ve tiyatrolarda rol aldığını ifade ederek “Bu eğlenceli filmde genç arkadaşlarla durum komedisi tarzında bir çalışma yapıyoruz. Tabii çağımız internet çağı, internet sanatçı ve sanatla ilgileniyor, sanata, sanatçıya etki ediyor. Ben de teklif geldiği zaman genç arkadaşlara bir omuz vermek istedim. Tabii burada internetle sanat ve sanatçının karşılıklı düellosu var. Diliyorum ki bu işte sanat ve sanatçı galip gelsin. Neticede çıkacak olan filmde sanat interneti kullanmış olsun, çok güzel bir film ortaya çıksın” dedi.

PERİHAN SAVAŞ UZUN ZAMANDAN SONRA İLK DEFA KOMEDİDE

Filmde “Buse” karakterinin annesini oynayan başarılı oyuncu Perihan Savaş, “Güzel bir komedi film oluyor. Benim uzun bir aradan, Kemal Sunal’dan sonra yaptığım ilk komedi filmim. Setimiz güzel ve keyifli gidiyor. Büyük bir ekibiz. Güzel bir film ortaya çıkıyor. Teklif geldikten sonra, oğlum da söyleyince baktım, keyifli çocuklar. Çok izleyicileri var. Bir de onları sinemada görmek istemişler. Biz de bu anlamda kendi tecrübelerimizle beraber onlara destek vermeye başladık ama güzel oluyor. Çocuklar da çok neşeliler. (Seyirciler filmi izlediğinde) bir kere çok gülecekler, aynı zamanda çok güzel bir aşk hikayesi. Tecrübeli ve genç oyuncular bir aradalar” dedi.

KAFALAR KARIŞIK’IN ÖYKÜSÜ

“Kafalar Karışık” filminin eğlenceli öyküsünde; Atakan’ın sevgilisi Buse ile evlenmelerinin önündeki tek engel Buse’nin zengin dedesidir. Atakan, bu engeli aşmak için Buse’nin yıllardır kayıp olan öz babasını bulmaya karar verir. Kadim dostları Fatih ve Bilal de bu serüvende ona eşlik eder. Heyecanlı arayış onları hiç ummadıkları durumlarla karşı karşıya bırakacak, onları aksiyon ve komedi dolu bir maceraya sürükleyecektir.

YILDIZLAR GEÇİDİ

Filmde Kafalar Ekibi’nin ve Türk sinemasının usta oyuncularının yanı sıra Türk Pop Müziğinin dev isimleri Yıldız Tilbe ve Funda Arar, oyuncu ve şarkıcı Feride Hilal Akın rol alıyor. Filmin yapımcıları Erdem Karahan, Burak Uçman ve Adnan Akdemir. Senaryo Enver Sülük ve Büşra Karahan tarafından yazıldı. Yönetmen koltuğunda Yücel Yolcu oturuyor. Görüntü yönetmeni Ersin Gök. “Kafalar Karışık” 7 Aralık’ta vizyona girecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu